Showroom

Showroom


Pokud máte zájem o některý z našich modelů, neváhejte nás kontaktovat a přijďte si po domluvě vyzkoušet Vaše nové masážní křeslo!
Praha, Plzeň, Brno
Návštěva showroomu zdarma!
Otevřeno denně!

Pokud potřebujete pomoct a poradit při výběru křesla nebo máte nějaké otázky ohledně našich výrobků, neváhejte nás kontaktovat!
Poradenství zdarma!
kontakt: +420 603237868

info@masaznikresla.cz

Zdraví - Aloe Vera královna léčivých rostlin

Léčivé účinky Aloe Vera jsou známy již po staletí. Tato pouštní rostlina se používá jako prevence různých onemocnění i jako doplňková léčba nemocí již vzniklých. Léčivý rozsah Aloe Vera je neuvěřitelný.

##2##
Historie užívání rostliny Aloe Vera

Aloe Vera je považována za zázračnou rostlinu již po staletí. Už ve starém Egyptě byla známá
svými účinky na zdraví, krásu a dlouhý život. Gel z Aloe užívala i královna Nefertiti nebo Kleopatra. Kryštof Kolumbus nevyplul na jedinou svou cestu bez Aloe Vera, kterou označoval jako „lékaře v květináči”. Mahátmá Gándhí používal Aloe nejen jako stravu během svých dlouhých půstů, ale také k pročištění celého těla. Jak pronesl sám Hippokrates, proslulý antický lékař: „Lékař pomáhá, ale příroda léčí.”

Aloe Vera – zázrak z pouště

Rostlina Aloe Vera na první pohled připomíná kaktus, patří ale k rostlinám liliovitým. Dorůstá do výšky 60 cm a má silný kmen s masitými světle zelenými listy s ostnatými okraji. Aloe Vera roste v horkých suchých zemích – hlavně v Mexiku, Na Kubě a Kanárských ostrovech. Aby dokázala přežít úmorná vedra a sucha, střádá ve svých listech jakési dávkovače vlhkosti.

Aloe Vera Barbadensis Miller – nejkvalitnější druh Aloe Vera

l když existuje asi 300 druhů rostliny Aloe Vera, z hlediska obsahu cenných látek a účinků je za nejkvalitnější považována Aloe Vera Barbadensis Miller.

##3##

Léčivé účinky Aloe Vera

Aloe Vera bývá pro své výjimečné léčivé schopnosti nazývána rostlinou nesmrtelnosti. Výzkum prokázal, že účinky Aloe jsou neuvěřitelně obsáhlé. Gel bojuje proti všem druhům rozvíjejících se nemocí a současně posiluje imunitní systém a působí preventivně.
Aloe Vera léčí tyto zdravotní potíže a oslabené orgány:

Účinné látky v Aloe Vera

##5##
Aloe Vera jako všestranný doplněk stravy

Je mnoho lidí, kteří se živí takzvaným „Convenience-Food”. Celé skupiny obyvatel sahají po hotových pokrmech ze supermarketů nebo fastfoodů. Výsledkem je často nedostatek důležitých vitamínů, minerálních látek a stopových prvků. Přitom je zdravá a vyvážená strava nesporně základem péče o zdraví.
Specialisté na výživu a zdraví doporučují pestrou plnohodnotnou stravu. Ta by měla například denně obsahovat 350 g zeleniny, 75 g salátu a 250 g ovoce, pokud možno rozdělených do pěti jídel. Už tento malý aspekt širokého tématu „zdravá výživa” dává tušit, že ne vždy se řídíme doporučením expertů. Často si člověk prostě neudělá potřebný čas. Mnoho lidí navíc zatěžují životní a pracovní podmínky. Stres, nedostatek pohybu a konzumace alkoholu a nikotinu mohou vést k ještě vyšší potřebě zmíněných výživných látek. Také děti a teenageři ve vývoji, těhotné ženy, vrcholoví sportovci a starší lidé potřebují často vyšší dávky těchto důležitých látek. Trvá-li nedostatek vitamínů, minerálních látek a stopových prvků delší dobu, může to mít různé následky. Tělesné pochody, na kterých se chybějící látky podílí, jsou více či méně narušeny v závislosti na stupni nedostatku. Rozumný a potřebný doplněk stravy proto může představovat cenný příspěvek ke zdravému životu.

Počet: ks


Ohodnoťte: Zdraví - Aloe Vera královna léčivých rostlin
1 2 3 4 5     (1 - nejlepší)
Hlasovalo: 3.00, : 3
Diskuze k: Zdraví - Aloe Vera královna léčivých rostlin
Nový příspěvek

Nákupní koš
Přihlásit

E-mail:

Heslo:

Zaujaly Vás některé z našich produktů, ale nemáte momentálně potřebnou hotovost? Nevadí, u všech výrobků Vám zdarma vyřídíme spotřebitelský úvěr!
Více v kategorii SLUŽBY
Lesní golf