Showroom

Showroom


Pokud máte zájem o některý z našich modelů, neváhejte nás kontaktovat a přijďte si po domluvě vyzkoušet Vaše nové masážní křeslo!
Praha, Plzeň, Brno
Návštěva showroomu zdarma!
Otevřeno denně!

Pokud potřebujete pomoct a poradit při výběru křesla nebo máte nějaké otázky ohledně našich výrobků, neváhejte nás kontaktovat!
Poradenství zdarma!
kontakt: +420 603237868

info@masaznikresla.cz

Splátkový prodej

Zaujaly Vás některé z našich produktů, ale nemáte momentálně potřebnou hotovost?
Splátkový prodej Nevadí. U všech výrobků Vám zdarma vyřídíme spotřebitelský úvěr až 200.000 Kč, pro který potřebujete jen pár osobních údajů a dokladů (úvěr do 40.000 Kč stačí čestné
prohlášení o výši příjmu). Můžete nakupovat i s minimální akontací se splátkami od 5 do 45 měsíců. Vyberte si režim splácení, který bude nejlépe vyhovovat Vašemu rodinnému rozpočtu. Vše vyřídíme po telefonu a úvěrovou smlouvu podepíšete až při dodání zboží.
Minimální částka pro splátkový prodej je 5000,-Kč.

Masírujte se už dnes, ale splácet začněte až příští měsíc!


SERVIS

Máte obavy, že se výrobek porouchá a vy jej nebudete moci používat?
I přes 100 % kvalitu, danou letitými zkušenostmi při výběru výrobců a dodavatelů, se může nějaká vada vyskytnout, obavy však mít nemusíte!

Na všechny naše výrobky poskytujeme minimálně 24 měsíční záruku. Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis, u menších masážních zařízení provádíme záruční opravy výměnným způsobem. Drobnější opravy masážních křesel vyřizujeme přímo na místě, bez nutnosti odvážet křeslo do servisního střediska. U vybraných modelů provádíme za příplatek pravidelné garanční prohlídky, které zvýší životnost křesla a umožní prodloužit záruční dobu až na 120 měsíců. Kromě toho jsme díky více než 10-tileté tradici a zkušenostem s ostatními výrobci masážních zařízení schopni opravit i perličkové masážní přístroje, masážní lůžka a masážní křesla od jiných světových výrobců a jiných dodavatelů v ČR.


Splátkový prodej Splátkový prodej Splátkový prodej Splátkový prodej


PRONÁJEM, ZAPŮJČENÍ

Chcete si vyzkoušet masážní křeslo v klidu svého domova?

Splátkový prodej Nabízíme možnost zapůjčit masážní křeslo na pár dní k Vám domů. Za mírný poplatek k Vám křeslo přivezeme, zapojíme, předvedeme, ponecháme ke zkoušení a v dohodnutém termínu zase odvezeme. V případě, že si od nás nějaké masážní křeslo objednáte, máte zapůjčení samozřejmě zdarma.Organizujete meeting, konferenci, raut, turnaj či jinou společenskou akci a chcete nabídnout hostům něco navíc?


Individuálně lze dohodnout též střednědobý či dlouhodobý pronájem masážního křesla na nějakou konkrétní akci nebo pronájem křesla do hotelu, salonu či jiné provozovny. Orientační cena pronájmu závislá na konkrétním modelu a době pronájmu činí 1.500-7.500 Kč/den + dopravné+obsluha.Dlouhodobé pronájmy od 2.500 do 11.000 Kč měsíčně


Kontaktujte nás na telefonu +420 603237868
, kde si domluvíte zapůjčení či pronájem vhodného modelu masážního křesla.

Nákupní koš
Přihlásit

E-mail:

Heslo:

Zaujaly Vás některé z našich produktů, ale nemáte momentálně potřebnou hotovost? Nevadí, u všech výrobků Vám zdarma vyřídíme spotřebitelský úvěr!
Více v kategorii SLUŽBY
Lesní golf