Showroom

Showroom


Pokud máte zájem o některý z našich modelů, neváhejte nás kontaktovat a přijďte si po domluvě vyzkoušet Vaše nové masážní křeslo!
Praha, Plzeň, Brno
Návštěva showroomu zdarma!
Otevřeno denně!

Pokud potřebujete pomoct a poradit při výběru křesla nebo máte nějaké otázky ohledně našich výrobků, neváhejte nás kontaktovat!
Poradenství zdarma!
kontakt: +420 603237868

info@masaznikresla.cz

O nás

Prodej a servis relaxačních a masážních křesel Inada, Sanyo, Healer, Interactive Health.

Nejlepší ceny, stovky křesel skladem, většina modelů k dodání do týdne.
Poradenství, možnost vyzkoušení, nákup na leasing, protiúčet, velkoobchodní rabaty.

Začněte každý den trochu jinak, nechte o sebe pečovat svého osobního maséra a navždy se rozlučte s únavou, ztuhlostí svalstva, bolestmi zad a migrénami!

Dnes už si multifunkční masážní křeslo může dovolit opravdu každý!!!
Možno i na splátky, akontace od 5.000 Kč.Špičková masážní křesla od renomovaných výrobců za mimořádné ceny!

Kdo jsme?

Jako hlavní obchodní partner téměř všech vedoucích výrobců masážních křesel dbáme, společně s týmem našich obchodních partnerů a prodejních firem jak v České a Slovenské Republice, tak i po celém Evropě, na to, aby se našim zákazníkům dostalo vždy ochotné, příjemné a především odborné obsluhy a poradenství. Různé modely našich masážních křesel se prodávají především ve specializovaných obchodech a v přímém prodeji. Stále rostoucí okruh nových prodejců našich výrobků vytváří po celém Evropě síť pokrývající celé území.

Zdravotní prospěšnost masáže je lidstvu známa již několik tisíc let. Stejně tak se od nepaměti používaly různé masážní pomůcky, které simulovaly nebo nahrazovaly masérovy ruce. Nápad využít na masírování moderní techniku a vložit ji do běžného vybavení domácnosti - křesla, se zrodil v šedesátých letech minulého století v Japonsku. Postupem času se masážní křesla vyvíjela do dnešní, dá se říci HI-TECH podoby, přičemž se masážní techniky používané v masážních křeslech stále více přibližovaly opravdovým pohybům při ruční masáži.

V současnosti výrobci masážních křesel dbají nejen na pohodlné sezení a design, ale zejména na dokonalou funkčnost masážního křesla jakožto osobního maséra, schopného plnit naše specifická přání a individuálně přizpůsobit masážní techniku konkrétnímu uživateli. Dnes již na celém světě produkuje masážní křesla velké množství výrobců, ale firmy z Japonska a Číny jsou jednoznačným lídrem trhu.
Naše společnost Dr Med dlouhodobě spolupracuje s výrobci, kteří jsou technologicky, kvalitativně a vývojově na špičce světové produkce. Proto vám na těchto stránkách nabízíme špičkové výrobky renomovaných značek masážních křesel jako je INADA, HEALER, SANYO, PANASONIC, INTERACTIVE HEALTH, které se kdykoliv a kdekoliv postarají o vaše pohodlí, uvolnění a dobrý pocit z kvalitní masáže. Záleží jen na vás, které masážní křeslo – vašeho neúnavného osobního maséra – si od nás vyberete.

Masážní křesla dobře poslouží jak v soukromí domácnosti či kanceláře, tak i ve veřejných prostorách hotelů, bank a obchodních či kulturních komplexů, stejně jako v lázních, masážních, rehabilitačních, kosmetických, fitness a wellness centrech, kde mohou být vybaveny též mincovníky na mince či žetony.

Pořízení masážního křesla do hotelu, salonu či studia se pak stává rychle návratnou investicí, kterou lze doplnit a rozšířit spektrum nabízených služeb a zatraktivnit tak svoji provozovnu pro nové i stávající zákazníky. S pomocí moderních forem financování, např. operativního leasingu, může být navíc tato investice naprosto minimální a výnosy z poskytovaných služeb pak bohatě pokryjí i náklady na dlouhodobý pronájem. Z naší široké nabídky je možné vybrat splátky na masážní křeslo již od 166 Kč na den.

Naše společnost Vám chce i do budoucna nabízet ty nejkvalitnější produkty a ty nejlepší služby, udělat vždy něco navíc k Vaší naprosté spokojenosti. Pokud uvažujete jak zlepšit svůj životní styl, chcete udělat něco pro relaxaci, pohodlí a hlavně pro to nejcennější co máte, své zdraví, neváhejte kontaktovat naši společnost. Rádi Vám poskytneme informace z oblasti zdraví prospěšných výrobků, případně najdeme společně nejvhodnější řešení právě pro Vaše potřeby.


Již dlouhou dobu se pravidelně prezentujeme na významných výstavách a veletrzích v ČR a SR.


O nás O nás


Mnoho návštěvníků shopping center a hypermarketů již také využilo možnost vyzkoušet relaxační techniku v našem stánku přímo v prostorách svého oblíbeného obchodního centra, např.:
O nás Praha - Metropole Zličín, Centrum Černý Most, Europark Štěrboholy, Park Hostivař, Tesco Zličín, Tesco Národní třída, Globus Zličín, Hypernova Průhonice, Billa Prosek, OD Kotva, OD Bílá Labuť Brno – Olympia Modřice, Futurum, Velký Špalíček Ostrava – Tesco Poruba, Futurum Olympia Mladá Boleslav, Olympia Teplice, Hypernova Liberec, Hypernova Hradec Králové, Hypernova Frýdek Místek, Carrefour Plzeň, Carrefour Zlín, Careffour Hradec Králové, Interspar Uherské Hradiště, Interspar Pardubice, Tesco Opava, Globus Olomouc, Čtyři Dvory Č. Budějovice Aupark Bratislava, Dubeň Žilina, Tesco Trenčín.


Spolupráci s hokejovými trenéry vděčíme za to, že se na propagaci výrobků aktivně podíleli i hvězdy české reprezentace v ledním hokeji a hráči kanadsko-americké NHL.
Nyní si můžete naše výrobky prohlédnout a vyzkoušet ve stálém předváděcím centru.
Díky aktivnímu telemarketingu a síti regionálních poradců, kteří prezentují naše výrobky v terénu, se tak můžete s námi setkat opravdu na každém kroku.O nás O nás O nás
Nákupní koš
Přihlásit

E-mail:

Heslo:

Zaujaly Vás některé z našich produktů, ale nemáte momentálně potřebnou hotovost? Nevadí, u všech výrobků Vám zdarma vyřídíme spotřebitelský úvěr!
Více v kategorii SLUŽBY
Lesní golf