Showroom

Showroom


Pokud máte zájem o některý z našich modelů, neváhejte nás kontaktovat a přijďte si po domluvě vyzkoušet Vaše nové masážní křeslo!
Praha, Plzeň, Brno
Návštěva showroomu zdarma!
Otevřeno denně!

Pokud potřebujete pomoct a poradit při výběru křesla nebo máte nějaké otázky ohledně našich výrobků, neváhejte nás kontaktovat!
Poradenství zdarma!
kontakt: +420 603237868

info@masaznikresla.cz

Masážní křeslo Sanyo SX1, japonská masážní křesla

Novodobé relaxační křeslo Sanyo SX1 s polohou nulové gravitace (Zero Gravity) a dvěma automatickými programi se vzduchovou masáží.

Masážní křeslo Sanyo SX1, japonská masážní křesla Během pozice nulové gravitace prožijete pocit lehkosti! V pozici nulové gravitace je sedadlo v idealni poloze 30 stupnu, aby mohlo rozlozit váhu celého těla a tím snížit zatížení těla. Tato pozice napodobuje pohyb ve vesmíru – přirozená pohodlná poloha, kdy křeslo přesně vyvažuje Vaši rovnováhu.

Design byl inspirován výzkumníky v NASA , kteří objevili pozici Zero Gravity, která omezuje stres pocitem beztíže. Tohoto všeho můžete docílit pouze stisknutím jednoho tlačítka.

Vzduchová masáž snižuje únavu pomocí protahování! 8 velkých airbagů je zabudováno přímo do křesla . Nezávisle na sobě se nafukují a smršťují v předem určených intervalech. Jemnou masáží, která navíc zlepšuje krevní oběh a zmírňuje pocit únavy, docílíte protažení svalů bez následků pozdější ztuhlosti. Airbagy jsou také umístěny pod stehny a lýtky kvůli kompletní masáži těla. Opěrný systém poskytuje opravdový komfort během relaxace! Křeslo, podpěrka zad a podpěrka nohou se pohybují pomocí elektrického výkonu tak, že uvedou křeslo přesně do předchozího nastavení – relaxujte ve své oblíbené pozici! Nožní opěra se pohybuje nezávisle na křesle, podpěra hlavy může být nastavena na míru pro relaxaci, sledování televize nebo čtení. Sedadlo a zadní opěra se přesouvají plynule do pozice.Podložka ruky se také pohybuje automaticky s chodem křesla. Veškeré křeslo navuzuje pocit pohodlí!
napětí 220-240 V / 50-60 Hz
rozměry (šířka x délka x výška) 78 x 103 x 123 cm
váha 50 kg
Masážní křeslo Sanyo SX1, japonská masážní křesla

Výrobce: Sanyo

Potah:

Barva:

Cena (bez DPH):80 083,- Kč
Cena (s DPH):96 900,- Kč
Akční cena (bez DPH):49 579,- Kč
Akční cena (s DPH):59 990,- Kč

Počet: ks


Ohodnoťte: Masážní křeslo Sanyo SX1, japonská masážní křesla
1 2 3 4 5     (1 - nejlepší)
Hlasovalo: 0.00, : [nehodnoceno]
Diskuze k: Masážní křeslo Sanyo SX1, japonská masážní křesla
Nový příspěvek

Nákupní koš
Přihlásit

E-mail:

Heslo:

Zaujaly Vás některé z našich produktů, ale nemáte momentálně potřebnou hotovost? Nevadí, u všech výrobků Vám zdarma vyřídíme spotřebitelský úvěr!
Více v kategorii SLUŽBY
Lesní golf