Showroom

Showroom


Pokud máte zájem o některý z našich modelů, neváhejte nás kontaktovat a přijďte si po domluvě vyzkoušet Vaše nové masážní křeslo!
Praha, Plzeň, Brno
Návštěva showroomu zdarma!
Otevřeno denně!

Pokud potřebujete pomoct a poradit při výběru křesla nebo máte nějaké otázky ohledně našich výrobků, neváhejte nás kontaktovat!
Poradenství zdarma!
kontakt: +420 603237868

info@masaznikresla.cz

Masážní křeslo Sanyo HEC-DR 5000 Wellness, japonská masážní křesla SANYO®

Křeslo Sanyo DR 5000 se vyznačuje elegantním a propracovaným vzhledem, unikátním stylem a nejmodernější technologií, poskytuje ve své třídě vysoký standard komfortu.

Masážní křeslo Sanyo HEC-DR 5000 Wellness, japonská masážní křesla SANYO® S jeho sofistikovanými a jedinečnými funkcemi zastupuje skutečného maséra a nabízí Vám zážitek plnohodnotné masáže. Relaxační křeslo, které si dokáže pomocí senzorů diagnostikovat zatuhlost zádového svalstva a na základě výsledku (znázorní se také na display ovladače), nastaví optimální masáž. Relaxační křeslo získávající informace o zatuhlosti zad ze senzorů, které porovnávají zjištěné informace o změnách srdeční tepové frekvence, teploty těla a el. vodivosti pokožky. Též automaticky nastaví intenzitu a délku masáže dle masírované osoby.Masážní křeslo Sanyo HEC-DR 5000 Wellness, japonská masážní křesla SANYO®
Masážní křeslo Sanyo HEC-DR 5000 Wellness, japonská masážní křesla SANYO® Masážní křeslo Sanyo HEC-DR 5000 Wellness, japonská masážní křesla SANYO®


"Free thumb - volný palec"
Nově vyvinutá kloubová masážní hlavice se pohybuje volně jako palec. Svírá svaly ramen a jemně je hněte. Soustředí se na místa, která chcete masírovat a uvolní je jako stiskem ruky.

Masážní křeslo Sanyo HEC-DR 5000 Wellness, japonská masážní křesla SANYO® Prohřívání chodidel a vlnitá shitsu chodidel
Chodidla masážního křesla jou vybavena dvěma vnitřními air-bagy. Ty jsou nezávisle nafukovány k poskytnutí řádné shiatsu. Zároveň ohřívač prohřeje a zjemní Vaše chodidla.
Masíruje rovněž lýtka, stehna a hýžďové svaly. Dva boční air-bagy masírují lýtka a zlepšují tak jejich prokrvení. Zatímco zadní air-bagy poskytují shiatsu stehnům a hýžďovým svalům. Pohodlným způsobem tak odstraní ztuhlost dolní části těla.

Nový senzor ztuhlosti
Nastaví automaticky intenzitu masáže podle aktuální potřeby Vašeho těla. Detekuje změnu perspirace a pulzu během stimulace masážními hlavicemi a vyhodnotí pocity bolesti a pohody.
Můžete si vybrat 4 chody dle Vašeho aktuálního pocitu a stavu: Stiffness (ztuhlost), Recovery (zotavení), Relax (relaxace), Fine (pohoda).


Masážní křeslo Sanyo HEC-DR 5000 Wellness, japonská masážní křesla SANYO®napětí 220-230 V / 50-60 Hz
jmenovité napětí 24 V DC
jmenovitý příkon 250 W max
rozměry (šířka x délka x výška) 75 x 115 (195) x 120 (65) cm
váha 70 kg
Masážní křeslo Sanyo HEC-DR 5000 Wellness, japonská masážní křesla SANYO®

Výrobce: Sanyo

Barva:

Cena (bez DPH):109 083,- Kč
Cena (s DPH):131 990,- Kč
Akční cena (bez DPH):99 165,- Kč
Akční cena (s DPH):119 990,- Kč

Varianty produktu "Masážní křeslo Sanyo HEC-DR 5000 Wellness, japonská masážní křesla SANYO®":

černá Masážní křeslo Sanyo HEC-DR 5000 Wellness, japonská masážní křesla SANYO® - černá
béžová Masážní křeslo Sanyo HEC-DR 5000 Wellness, japonská masážní křesla SANYO® - béžová

Počet: ks


Ohodnoťte: Masážní křeslo Sanyo HEC-DR 5000 Wellness, japonská masážní křesla SANYO®
1 2 3 4 5     (1 - nejlepší)
Hlasovalo: 2.33, : 2
Diskuze k: Masážní křeslo Sanyo HEC-DR 5000 Wellness, japonská masážní křesla SANYO®
Nový příspěvek

Nákupní koš
Přihlásit

E-mail:

Heslo:

Zaujaly Vás některé z našich produktů, ale nemáte momentálně potřebnou hotovost? Nevadí, u všech výrobků Vám zdarma vyřídíme spotřebitelský úvěr!
Více v kategorii SLUŽBY
Lesní golf