Showroom

Showroom


Pokud máte zájem o některý z našich modelů, neváhejte nás kontaktovat a přijďte si po domluvě vyzkoušet Vaše nové masážní křeslo!
Praha, Plzeň, Brno
Návštěva showroomu zdarma!
Otevřeno denně!

Pokud potřebujete pomoct a poradit při výběru křesla nebo máte nějaké otázky ohledně našich výrobků, neváhejte nás kontaktovat!
Poradenství zdarma!
kontakt: +420 603237868

info@masaznikresla.cz

Novinka

Masážní křeslo RF 6700

Křeslo RF 6700 se vyznačuje elegantním a stylovým vzhledem a nejmodernější technologií.Samozřejmě je lídrem ve své třídě nejúčinnější a nejkvalitnější masáže, je určen na všechny výšky postavy.

Masážní křeslo  RF 6700 Masážní křeslo RF 6700 má jednoduchý, uhlazený a svěží vzhled. Firma Sanyo se snažila, aby tento model byl střízlivý, tudíž se vyrábí pouze v černé barvě. Díky měkkosti a jemnosti speciální podložky pro oblast hlavy a zad se stává masáž záležitostí luxusu. Postranní panel ještě více podtrhuje celkový vzhled masážního křesla.


Masážní křeslo  RF 6700

Křeslo RF 6700 je vybaveno exkluzivní technologií, která Vás chytne a nepustí! Speciálně vyvinuté válečky budou masírovat oblast ramen a krku tak, že nepoznáte, jesli Vás právě masíruje křeslo nebo skutečný masér. Sensor přizpůsobí masáž přímo na Vaše tělo – i když se během masáže postupně mění potřeby Vašeho těla v masírované oblasti. Také obsahuje sensor ztuhlosti. Tento sensor používá elektrickou vodivost pokožky, podle níž rozpozná změny ve Vašem tepu a frekvenci dechu.Dále Vás ovšem kontroluje podsensor umístěný na dlani, který se stará o míru ztuhlosti a dolaďování celkové uvolněnosti- není to úžasné?


Masážní křeslo  RF 6700

Systém nulové gravitace (ZG)

Masážní křeslo  RF 6700

Barva:

Cena (bez DPH):123 959,- Kč
Cena (s DPH):149 990,- Kč
Akční cena (bez DPH):115 694,- Kč
Akční cena (s DPH):139 990,- Kč

Varianty produktu "Masážní křeslo RF 6700":

černá

Počet: ks


Ohodnoťte: Masážní křeslo RF 6700
1 2 3 4 5     (1 - nejlepší)
Hlasovalo: 2.25, : 3
Diskuze k: Masážní křeslo RF 6700
Nový příspěvek

Nákupní koš
Přihlásit

E-mail:

Heslo:

Zaujaly Vás některé z našich produktů, ale nemáte momentálně potřebnou hotovost? Nevadí, u všech výrobků Vám zdarma vyřídíme spotřebitelský úvěr!
Více v kategorii SLUŽBY
Lesní golf