Showroom

Showroom


Pokud máte zájem o některý z našich modelů, neváhejte nás kontaktovat a přijďte si po domluvě vyzkoušet Vaše nové masážní křeslo!
Praha, Plzeň, Brno
Návštěva showroomu zdarma!
Otevřeno denně!

Pokud potřebujete pomoct a poradit při výběru křesla nebo máte nějaké otázky ohledně našich výrobků, neváhejte nás kontaktovat!
Poradenství zdarma!
kontakt: +420 603237868

info@masaznikresla.cz

Novinka

Masážní křeslo RF 6010

Křeslo RF 6010 elegantní design a nejmodernější technologie, která z něho dělá lídra ve své třídě.

Masážní křeslo  RF 6010 Křeslo pro kompletní masáž celého těla. S jeho sofistikovanými a jedinečnými funkcemi zastupuje skutečného maséra a nabízí Vám zážitek plnohodnotné masáže. Relaxační křeslo, které si dokáže pomocí senzorů diagnostikovat zatuhlost zádového svalstva a na základě výsledku (znázorní se také na display ovladače), nastaví optimální masáž. Relaxační křeslo získávající informace o zatuhlosti zad ze senzorů, které porovnávají zjištěné informace o změnách srdeční tepové frekvence, teploty těla a el. vodivosti pokožky.

Též automaticky nastaví intenzitu a délku masáže dle masírované osoby. El. polohování opěrky zad a podpěrky nohou. Lýtka jsou masírována bočními airbagy, aby podpořili cirkulaci krve. Zadní airbagy pracují metodou Shiatsu. Stehna a lýtka jsou také masírovány airbagy, ale za účelem odbourání ztuhlosti z dolní poloviny těla.

Chodidla jsou masírována metodou Shiatsu, přičemž jsou zahřívána a uvolňována. Tímto procesem ulehčíte kotníkům, prstům na nohou a patám.

Křeslo RF 6100 nabízí masáž obdobnou masáže prsty. Vaše ramena se poté budou cítit naprosto uvolněná!

Masážní křeslo  RF 6010 Masážní křeslo  RF 6010 Masážní křeslo  RF 6010

Výrobce: Healer

Barva:

Cena (bez DPH):111 562,- Kč
Cena (s DPH):134 990,- Kč
Akční cena (bez DPH):103 298,- Kč
Akční cena (s DPH):124 990,- Kč

Varianty produktu "Masážní křeslo RF 6010":

černá

Počet: ks


Ohodnoťte: Masážní křeslo RF 6010
1 2 3 4 5     (1 - nejlepší)
Hlasovalo: 1.00, : 1
Diskuze k: Masážní křeslo RF 6010
Nový příspěvek

Nákupní koš
Přihlásit

E-mail:

Heslo:

Zaujaly Vás některé z našich produktů, ale nemáte momentálně potřebnou hotovost? Nevadí, u všech výrobků Vám zdarma vyřídíme spotřebitelský úvěr!
Více v kategorii SLUŽBY
Lesní golf