Showroom

Showroom


Pokud máte zájem o některý z našich modelů, neváhejte nás kontaktovat a přijďte si po domluvě vyzkoušet Vaše nové masážní křeslo!
Praha, Plzeň, Brno
Návštěva showroomu zdarma!
Otevřeno denně!

Pokud potřebujete pomoct a poradit při výběru křesla nebo máte nějaké otázky ohledně našich výrobků, neváhejte nás kontaktovat!
Poradenství zdarma!
kontakt: +420 603237868

info@masaznikresla.cz

Masážní křeslo Interactive 7450, americké masážní křeslo

Nechte masážní křeslo 7450 pracovat za Vás a nechte se unášet na vlně pohodlí. Toto stylové křeslo Vám uleví od gravitace a přizpůsobí se Vašemu tělu. Masážní technologie profesionálně napodobuje ruce maséra tak, že nepoznáte rozdíl!

Masážní křeslo Interactive 7450, americké masážní křeslo Masážní křeslo ZG 7450 je top ve své třídě. Nabízí 8 přednastavených masážních programů a mnoho možností pro nastavení nebo upravení masáže. Toto stylové masážní křeslo má také zabudovanou podpěru pro chodidla a lýtka, masážní systém v sedadle a dvojitý bederní systém zahřívání, které zapojí do procesu masáže Vaše celé tělo. Nastavitelná podložka hlavy a velký výběr poloh masážního křesla, umožňuje velmi komfortní masáž. Systém zjišťující body Aku Vám zvolí masáž přímo na míru.

ZG 7450 není pouze jedinečný kousek moderní technologie, ale je to také skvělý stylový a dekorační prvek. S elegantním,sofistikovaným designem s polstrováním z nejkvalitnější kůže,bude nedílnou součástí Vaší kanceláře nebo obývacího pokoje.

ZG 7450 nabízí 8 masážních programů délky 15 minut, aby uspokojil Vaše potřeby. Uvolnění svalů celého těla, ranní masáž nebo večerní uklidňující masáž, jsou Vám k dispozici pouze stisknutím jednoho tlačítka.
Masážní programy: *uvolnění svalů celého těla *uvolnění krku a ramen *uklidňující noční masáž *sportovní terapie zad *protažení po práci *ukázka masáží *nohy chodidla boky – terapie *ranní masáž Nastavitelná podložka hlavy:
Nastaví pro masáž,relaxaci nebo do polohy Zero Gravity.
Systém detekce bodů Aku:
Technologie naskenuje výšku zad,vytvoří mapu klíčových bodů,aby masážní křeslo přesně vědělo, kde ulevit od bolesti a tlaku.
Sedadlo s pamětí:
Pěnové sedadlo s pamětí minimalizuje tlak na Vaše nervová zakončení a klouby.
Osmibodový pulsační systém:
Tlakem na body sedacího nervu podél hýždí až ke kolením šlachám, aby ulevil bolesti dolní poloviny zad. Otočný a výkonný masážní pohon se přizpůsobí Vašim potřebám jako masáži lýtek,masáži chodidel s válečky ,nastavitelnou šířkou,aby Vám perfektně na míru seděl!


rozměry (délka x šířka x výška) 118 x 71 x 123 cm
rozměry v rozloženém stavu (délka x šířka x výška) 163 x 71 x 78 cm
váha 93 kg
šířka sedadla 58 cm
Masážní křeslo Interactive 7450, americké masážní křeslo

Výrobce: Interactive Health

Potah:

Barva:

Cena (bez DPH):96 686,- Kč
Cena (s DPH):116 990,- Kč
Akční cena (bez DPH):82 636,- Kč
Akční cena (s DPH):99 990,- Kč

Počet: ks


Ohodnoťte: Masážní křeslo Interactive 7450, americké masážní křeslo
1 2 3 4 5     (1 - nejlepší)
Hlasovalo: 0.00, : [nehodnoceno]
Diskuze k: Masážní křeslo Interactive 7450, americké masážní křeslo
Nový příspěvek

Nákupní koš
Přihlásit

E-mail:

Heslo:

Zaujaly Vás některé z našich produktů, ale nemáte momentálně potřebnou hotovost? Nevadí, u všech výrobků Vám zdarma vyřídíme spotřebitelský úvěr!
Více v kategorii SLUŽBY
Lesní golf