Showroom

Showroom


Pokud máte zájem o některý z našich modelů, neváhejte nás kontaktovat a přijďte si po domluvě vyzkoušet Vaše nové masážní křeslo!
Praha, Plzeň, Brno
Návštěva showroomu zdarma!
Otevřeno denně!

Pokud potřebujete pomoct a poradit při výběru křesla nebo máte nějaké otázky ohledně našich výrobků, neváhejte nás kontaktovat!
Poradenství zdarma!
kontakt: +420 603237868

info@masaznikresla.cz

Masážní křeslo Inada W1, japonská masážní křesla

Křeslo Inada W1 je nový model, který spojuje hudbu s masáží pomocí jedinečné synchronizační jednotky s připojeným CD přehrávačem.

Masážní křeslo Inada W1, japonská masážní křesla Zároveň lze alternativně použít zvukový signál z Vaší TV, videa, DVD či HiFi soupravy a užít si exkluzivní synchronizovaný hudební masážní program. Masáž se přizpůsobí nejen hudební produkci ale i mluvenému slovu. Pečlivě vybraný hudební sortiment Vám zajistí zážitek ještě účelnější a ještě hlouběji uvolňující masáže.
Nová, zcela unikátně konstruovaná podpěrka nohou je v klidovém stavu zcela plochá a zlepšuje celkový estetický dojem křesla. Při zapnutí masáže nohou opěrka obepne Vaše nohy, vzduchové airbagy pak vytváří účinnou lymfatickou masáž v oblasti lýtek. Tímto uvolňují napětí v lýtkových svalech a působí blahodárně na oběh spodní partie nohou. Nový design sedadla zahrnuje stranové airbagy a vibrační systém pro uvolnění hýžďových svalů - největší svalovou skupinu těla - a pro stimulaci sakrálních tlakových bodů v dolní části páteře. Područky křesla lze jednoduše zvedat a sklápět, umožní se tak snadný přístup ke křeslu a tím i možnost používání osobám s tělesným postižením či osobám se sníženou pohyblivostí. Samozřejmostí jsou komfortní funkce jako motorické polohování či jemné nastavení intenzity vzduchové masáže.


Masážní křeslo Inada W1, japonská masážní křesla


napětí 220-240 V / 50-60 Hz
příkon (+ synchronizér) 210 W (+ 15 W)
rozsah masáže zad 70 cm
max. tlak vzduchové masáže 32 kPa
úhel sklopení opěradla 120o - 170o
rozměry (šířka x délka x výška) 86 x 98 (165) x 116 (66) cm
váha (+ synchronizér) 75 kg (+ 7 kg)
Masážní křeslo Inada W1, japonská masážní křesla

Výrobce: Interactive Health

Potah:

Barva:

Cena (bez DPH):121 479,- Kč
Cena (s DPH):146 990,- Kč
Akční cena (bez DPH):82 636,- Kč
Akční cena (s DPH):99 990,- Kč

Počet: ks


Ohodnoťte: Masážní křeslo Inada W1, japonská masážní křesla
1 2 3 4 5     (1 - nejlepší)
Hlasovalo: 0.00, : [nehodnoceno]
Diskuze k: Masážní křeslo Inada W1, japonská masážní křesla
Nový příspěvek

Nákupní koš
Přihlásit

E-mail:

Heslo:

Zaujaly Vás některé z našich produktů, ale nemáte momentálně potřebnou hotovost? Nevadí, u všech výrobků Vám zdarma vyřídíme spotřebitelský úvěr!
Více v kategorii SLUŽBY
Lesní golf