Showroom

Showroom


Pokud máte zájem o některý z našich modelů, neváhejte nás kontaktovat a přijďte si po domluvě vyzkoušet Vaše nové masážní křeslo!
Praha, Plzeň, Brno
Návštěva showroomu zdarma!
Otevřeno denně!

Pokud potřebujete pomoct a poradit při výběru křesla nebo máte nějaké otázky ohledně našich výrobků, neváhejte nás kontaktovat!
Poradenství zdarma!
kontakt: +420 603237868

info@masaznikresla.cz

Masážní křeslo Inada ROBOSTIC, japonská masážní křesla FAMILY®

Křeslo Inada ROBOSTIC je nejnovější model a první masážní křeslo vůbec, kde si může uživatel zcela interaktivně ovládat průběh masáže pomocí joysticku.

Masážní křeslo Inada ROBOSTIC, japonská masážní křesla FAMILY® Světovou novinkou je unikátní technologie 3D masáže, kterou vytváří nově vyvinutý masážní mechanismus. Typ ROBOSTIC disponuje také vylepšenou opěrkou nohou se zabudovanými airbagy i pro chodidla, které napodobují masérovy ruce obepínající Vaše nohy. Vložením akupresurní podložky dosáhneme dokonalého efektu ruční masáže nohou. Další vzduchové airbagy vytváří účinnou lymfatickou masáž v oblasti lýtek. Tímto uvolňují napětí v lýtkových svalech a působí blahodárně na oběh spodní partie nohou. Účinek je umocněn vibračním systémem zabudovaným v opěrce nohou. Nový design sedadla zahrnuje stranové airbagy a vibrační systém pro uvolnění hýžďových svalů - největší svalovou skupinu těla - a pro stimulaci sakrálních tlakových bodů v dolní části páteře. Jedinečné je také intuitivní ovládání v manuálním režimu pomocí joysticku zabudovaného v pravé područce. Samozřejmostí jsou komfortní funkce jako motorické polohování včetně délkového nastavení podpěrky nohou, ukládání osobních nastavení do paměti křesla či hlasová komunikace z reproduktoru.

Masážní křeslo Inada ROBOSTIC, japonská masážní křesla FAMILY®

Masážní křeslo Inada ROBOSTIC, japonská masážní křesla FAMILY® Masážní křeslo Inada ROBOSTIC, japonská masážní křesla FAMILY® Masážní křeslo Inada ROBOSTIC, japonská masážní křesla FAMILY®


napětí 220-240 V / 50-60 Hz
příkon 260 W
rozsah masáže zad 64 cm
max. tlak vzduchové masáže 32 kPa
úhel sklopení opěradla 120o - 170o
rozsah nastavení délky podpěrky nohou 25 cm
rozměry (šířka x délka x výška) 86 x 132 (203) x 117 (81) cm
váha 125 kg

Masážní křeslo Inada ROBOSTIC, japonská masážní křesla FAMILY® Masážní křeslo Inada ROBOSTIC, japonská masážní křesla FAMILY® Masážní křeslo Inada ROBOSTIC, japonská masážní křesla FAMILY®

Výrobce: Inada

Potah:

Barva:

Cena (bez DPH):136 355,- Kč
Cena (s DPH):164 990,- Kč

Varianty produktu "Masážní křeslo Inada ROBOSTIC, japonská masážní křesla FAMILY®":

černá Masážní křeslo Inada ROBOSTIC, japonská masážní křesla FAMILY® - černá
béžová
červená Masážní křeslo Inada ROBOSTIC, japonská masážní křesla FAMILY® - červená

Počet: ks


Ohodnoťte: Masážní křeslo Inada ROBOSTIC, japonská masážní křesla FAMILY®
1 2 3 4 5     (1 - nejlepší)
Hlasovalo: 0.00, : [nehodnoceno]
Diskuze k: Masážní křeslo Inada ROBOSTIC, japonská masážní křesla FAMILY®
Nový příspěvek

Nákupní koš
Přihlásit

E-mail:

Heslo:

Zaujaly Vás některé z našich produktů, ale nemáte momentálně potřebnou hotovost? Nevadí, u všech výrobků Vám zdarma vyřídíme spotřebitelský úvěr!
Více v kategorii SLUŽBY
Lesní golf