Showroom

Showroom


Pokud máte zájem o některý z našich modelů, neváhejte nás kontaktovat a přijďte si po domluvě vyzkoušet Vaše nové masážní křeslo!
Praha, Plzeň, Brno
Návštěva showroomu zdarma!
Otevřeno denně!

Pokud potřebujete pomoct a poradit při výběru křesla nebo máte nějaké otázky ohledně našich výrobků, neváhejte nás kontaktovat!
Poradenství zdarma!
kontakt: +420 603237868

info@masaznikresla.cz

Novinka

Masážní křeslo IJOY 2720, masážní křesla z USA - HTT®

Multifunkční masážní křeslo iJoy 2720 má perfektní styl, ale zároveň je i velkým masážním pomocníkem. Můžete si vybrat masáž z velké škály masážních programů.

Masážní křeslo IJOY 2720, masážní křesla z USA - HTT® Jste unavení z práce? Máte ztuhlý krk a záda? Uvolněte se s jedním z našich iJoy – zapněte masážní program a odežeňte pryč veškerou bolest a ztuhlost. iJoy 2720 kombinuje jedinečný moderní design s patentovanou technologií Robotic, aby vytvořil prostředí vhodné k relaxaci, jako byste byli právě u Vašeho maséra. Každé masážní křeslo iJoy má 3 programová nastavení pro vaši spokojenost: oblast kříže, oblast zad a ramen a celkovou masáž zad. Každé nastavení může být upraveno dle Vašich potřeb nebo si můžete vytvořit vlastní masáž přímo na tělo.

Masážní křeslo iJoy 2720 kopíruje tvar páteře, aby přesně a efektivně zaměřil masáž. Patentovaná technologie Human Touch Massage System™ jemně odstraňuje bolest, tlak a ztuhlost po každodenní námaze. Samozřejmostí je zabudovaný držák na nápoje a kolečka pro snadnou manipulaci.


Masážní křeslo IJOY 2720, masážní křesla z USA - HTT® Masážní křeslo IJOY 2720, masážní křesla z USA - HTT® Masážní křeslo IJOY 2720, masážní křesla z USA - HTT®Masážní programy:

Masážní křeslo iJoy 2720 má sérii předprogramovaných masáží pro celá záda, hodní polovinu zad a dolní polovinu zad. Vše, co potřebujete pro zapnutí masáže, je stisknutí jednoho tlačítka a můžete si užívat relaxaci!
Délka cyklu masážního programu: 15 minut


Masážní křeslo IJOY 2720, masážní křesla z USA - HTT® Automatický masážní program pro masáž celých zad je složen z různých funkcí a ve výsledku budou Vaše záda uvolněná.


Masážní křeslo IJOY 2720, masážní křesla z USA - HTT® Pracujete v kanceláři nebo ve skladu se zbožím a často se ohýbáte, poté je pro Vás ideální masáž dolní poloviny zad. Uvolní a protáhne namožené svalstvo.


Masážní křeslo IJOY 2720, masážní křesla z USA - HTT® Automatický masážní program pro krku a ramen je složen z různých funkcí a ve výsledku budou Vaše záda nabitá energií.Masážní techniky:

Masážní křeslo IJOY 2720, masážní křesla z USA - HTT® Při této masáži jemně jezdí nahoru a dolů po Vašich zádech blízko páteře. Zahřívá a uvolňuje svaly, připravuje Vaše záda na hlubší masáž. Odstraňuje svalové napětí a zvyšuje prokrvení.


Masážní křeslo IJOY 2720, masážní křesla z USA - HTT® Jedná se o střídavé intenzivně bušící pohyby podél páteře stimulují zádové svaly na obou stranách páteře a oblast meziobratlových plotének, imitují tak perkusní masáž ze sportovního lékařství pro hloubkovou svalovou terapii. Perkusní masáž ohýbá páteřní obratle a uvolňuje tlak v páteřním sloupci, povzbuzuje celou oblast zad.


Masážní křeslo IJOY 2720, masážní křesla z USA - HTT® Masážní křeslo hněte vaše záda malými krouživými pohyby současně na obou stranách vaší páteře, uvolňuje ztuhlost a odstraňuje bolesti pomocí hlazení a protahování svalstva. Hnětací masáž zlepšuje prokrvení a pomáhá přinášet důležité živiny do oblasti páteře.


Masážní křeslo IJOY 2720, masážní křesla z USA - HTT® Tlačí na zádové svalstvo a oblast páteřních obratlů pomocí střídavých úhozů a jemných houpavých pohybů, imituje techniky používané chiropraktiky ve sportovním lékařství a léčbě páteře. Kompresní masáž přenáší tlak a jeho působení do hlubokých svalových tkání, zesiluje relaxační účinek, neboť houpavé pohyby uvolňují páteřní obratle. Tato technika pomáhá svalům a kloubům zbavit se napětí ze cvičení, námahy, dlouhodobého pobytu za psacím stolem nebo jen každodenního stresu a může zlepšit pohyblivost a celkové držení těla.Masážní křeslo IJOY 2720, masážní křesla z USA - HTT®


Masážní křeslo IJOY 2720, masážní křesla z USA - HTT® Přehoďte přes křeslo polštář pro hlavu, abyste odkryli zónu úlevy. Jedná se o jediněčný doplňek tohoto masážního křesla, který Vám poskytne hloubkovou masáž pro oblast krku.


Masážní křeslo IJOY 2720, masážní křesla z USA - HTT® Zabudovaný držák na nápoje Vám bude poskytovat stálé osvěžení během masáže. Stačí pouze stisknout držák a sám se otevře!


Masážní křeslo IJOY 2720, masážní křesla z USA - HTT® Ergonomické zakřivení poskytuje pohodlí a zádovou opěru ať masáž běží nebo ne. Prodo může být HT 2720 pohodlné, i když právě nejste masírováni.napětí 110-120 V / 60 Hz
jmenovitý příkon 120 W max
rozměry (délka x šířka x výška) 106 x 90 x 107 cm
rozměry rozložené(délka x šířka x výška) 143 x 90 x 65 cm
váha 45 kg
rozsah masáže 64 cm
úhel otočení 112° - 160°
Masážní křeslo IJOY 2720, masážní křesla z USA - HTT® Masážní křeslo IJOY 2720, masážní křesla z USA - HTT® Masážní křeslo IJOY 2720, masážní křesla z USA - HTT® Masážní křeslo IJOY 2720, masážní křesla z USA - HTT®

Výrobce: Interactive Health

Potah:

Barva:

Cena (bez DPH):33 876,- Kč
Cena (s DPH):40 990,- Kč
Akční cena (bez DPH):30 570,- Kč
Akční cena (s DPH):36 990,- Kč

Varianty produktu "Masážní křeslo IJOY 2720, masážní křesla z USA - HTT®":

černá - umělá kůže Masážní křeslo IJOY 2720, masážní křesla z USA - HTT® - černá - umělá kůže
hnědá - mikrovlákno Masážní křeslo IJOY 2720, masážní křesla z USA - HTT® - hnědá - mikrovlákno

Počet: ks


Ohodnoťte: Masážní křeslo IJOY 2720, masážní křesla z USA - HTT®
1 2 3 4 5     (1 - nejlepší)
Hlasovalo: 1.00, : 1
Diskuze k: Masážní křeslo IJOY 2720, masážní křesla z USA - HTT®
Nový příspěvek

Nákupní koš
Přihlásit

E-mail:

Heslo:

Zaujaly Vás některé z našich produktů, ale nemáte momentálně potřebnou hotovost? Nevadí, u všech výrobků Vám zdarma vyřídíme spotřebitelský úvěr!
Více v kategorii SLUŽBY
Lesní golf