Showroom

Showroom


Pokud máte zájem o některý z našich modelů, neváhejte nás kontaktovat a přijďte si po domluvě vyzkoušet Vaše nové masážní křeslo!
Praha, Plzeň, Brno
Návštěva showroomu zdarma!
Otevřeno denně!

Pokud potřebujete pomoct a poradit při výběru křesla nebo máte nějaké otázky ohledně našich výrobků, neváhejte nás kontaktovat!
Poradenství zdarma!
kontakt: +420 603237868

info@masaznikresla.cz

Masážní křeslo IJOY 175, masážní křesla z USA - HTT®

Křeslo IJOY 175 je kompaktní model křesla od Interactive Health, poněkud méně robustní než IJOY 200. Nabízí neotřelý design a standardní škálou masáží v polohovatelném opěradle.

Masážní křeslo IJOY 175, masážní křesla z USA - HTT® Křeslo je pohodlně polstrované s kvalitním koženým potahem v několika barevných provedeních.Když se posadíte do iJoy 175 ,je to jako kdybyste měli Vašeho osobního maséra přímo u Vás doma. Máte problémy se zády? Pak potřebujete celkovou masáž zad, kterou Vám toto křeslo bez problémů poskytne. S iJoy 175 se Vám opravdu dostane to, co od masážního křesla očekáváte.
Jak iJoy 175 pracuje?
Pracuje pomocí Robotické masážní technologie "Robotic Massage technology" - ucelená technologie na bázy pohybu lidských rukou. Je vytvořena týmem vědců, vývojářů a inženýrů. Na základě poznatků terapeutů, chiropraktiků a fyziků je RMT jedna z nejpokročilejších robotických masáží.


Masážní křeslo IJOY 175, masážní křesla z USA - HTT®


Masážní technologie
V každém křesle jsou "ruce" zkušeného maséra. Můžete si vybrat z masážních programů trvajících 15 minut - horní polovina zad, dolní polovina zad a celková masáž zad. Křeslo pracuje se 4-mi režimy - válečková masáž, roztírací masáž, poklepová masáž a kompresní masáž.
Pomocí ovladače si můžete pohodlně nastavit masážní programy a režim.
Válečková masáž Vám dopřeje jemnou masáž pomocí citlivého stlačování na jedné straně a pak na druhé straně zad. Tento režim omezuje napětí a připraví Vás na hlubší masáž.
Roztírací masáž je proces, během kterého Vám křeslo hněte body po obou stranách páteře - tím docílíte prokrvení zad.
Kompresní masáž-využívá technologii RMT - pocítíte ruce zkušeného maséra, jemně stlačuje svaly podél páteře - tento pohyb zlepší stabilitu a pohyblivost Vašeho těla.
Poklepová masáž-ucítíte pohyb pěstí a silných rukou, které budou rychle klepat na Vaše zádové svalstvo. Toto je populání terapie ve sportovní medicíně a je užívána pro upevnění kloubů a uvolnění celých zad.
Lokální masáž - pomocí ovladače si zaměříte místom které chcete masírovat a poté zvolíte jeden ze 3 programů


Masážní křeslo IJOY 175, masážní křesla z USA - HTT® Masážní křeslo IJOY 175, masážní křesla z USA - HTT®


IJoy je praktický také vzhledem ke svému designu. Je pohodlný a zapadne do každé místnosti. Má odnímatelný polštář, který slouží jako podložka zad. Samozřejmě je pratelný. Dále má pojistku proti dětem, používá systém snadného sklopení a skrytá kolečka pro snadnou manipulaci. Ovladač je uložen v područce křesla, je možné ho vytáhnout.Masážní křeslo IJOY 175, masážní křesla z USA - HTT®

napětí 220-240 V / 50-60 Hz
jmenovité napětí 24 V DC
jmenovitý příkon 90 W max
rozměry (šířka x délka x výška) 75 x 100 (132) x 95 (60) cm
váha 36 kg
Masážní křeslo IJOY 175, masážní křesla z USA - HTT® Masážní křeslo IJOY 175, masážní křesla z USA - HTT® Masážní křeslo IJOY 175, masážní křesla z USA - HTT®

Potah:

Barva:

Cena (bez DPH):34 455,- Kč
Cena (s DPH):41 690,- Kč
Akční cena (bez DPH):27 264,- Kč
Akční cena (s DPH):32 990,- Kč

Varianty produktu "Masážní křeslo IJOY 175, masážní křesla z USA - HTT®":

černá Masážní křeslo IJOY 175, masážní křesla z USA - HTT® - černá
písková Masážní křeslo IJOY 175, masážní křesla z USA - HTT® - písková

Počet: ks


Ohodnoťte: Masážní křeslo IJOY 175, masážní křesla z USA - HTT®
1 2 3 4 5     (1 - nejlepší)
Hlasovalo: 3.25, : 3
Diskuze k: Masážní křeslo IJOY 175, masážní křesla z USA - HTT®
Nový příspěvek

Nákupní koš
Přihlásit

E-mail:

Heslo:

Zaujaly Vás některé z našich produktů, ale nemáte momentálně potřebnou hotovost? Nevadí, u všech výrobků Vám zdarma vyřídíme spotřebitelský úvěr!
Více v kategorii SLUŽBY
Lesní golf