Showroom

Showroom


Pokud máte zájem o některý z našich modelů, neváhejte nás kontaktovat a přijďte si po domluvě vyzkoušet Vaše nové masážní křeslo!
Praha, Plzeň, Brno
Návštěva showroomu zdarma!
Otevřeno denně!

Pokud potřebujete pomoct a poradit při výběru křesla nebo máte nějaké otázky ohledně našich výrobků, neváhejte nás kontaktovat!
Poradenství zdarma!
kontakt: +420 603237868

info@masaznikresla.cz

Masážní křeslo IJOY 130, masážní křesla z USA - HTT®

Křeslo IJOY 130 je velmi kompaktní model křesla od Interactive Health, vhodný zejména pro mladé uživatele.

Masážní křeslo IJOY 130, masážní křesla z USA - HTT® Masážní křeslo IJOY 130 je pohodlně polstrované s kvalitním koženým potahem v několika barevných provedeních.Když se posadíte do iJoy 130 ,je to jako kdybyste měli Vašeho osobního maséra přímo u Vás doma. Máte problémy se zády? Pak potřebujete celkovou masáž zad, kterou Vám toto křeslo bez problémů poskytne. S iJoy 130 se Vám opravdu dostane to, co od masážního křesla očekáváte.
Jak iJoy 130 pracuje?
Pracuje pomocí Robotické masážní technologie "Robotic Massage technology" - ucelená technologie na bázy pohybu lidských rukou. Je vytvořena týmem vědců, vývojářů a inženýrů. Na základě poznatků terapeutů, chiropraktiků a fyziků je RMT jedna z nejpokročilejších robotických masáží.
V každém křesle jsou "ruce" zkušeného maséra. Můžete si vybrat z masážních programů trvajících 15 minut - horní polovina zad, dolní polovina zad a celková masáž zad. Křeslo pracuje se 4-mi režimy - válečková masáž, roztírací masáž, poklepová masáž a kompresní masáž. Pomocí ovladače si můžete pohodlně nastavit masážní programy a režim. Válečková masáž Vám dopřeje jemnou masáž pomocí citlivého stlačování na jedné straně a pak na druhé straně zad. Tento režim omezuje napětí a připraví Vás na hlubší masáž. Roztírací masáž je proces, během kterého Vám křeslo hněte body po obou stranách páteře - tím docílíte prokrvení zad. Kompresní masáž-využívá technologii RMT - pocítíte ruce zkušeného maséra, jemně stlačuje svaly podél páteře - tento pohyb zlepší stabilitu a pohyblivost Vašeho těla. Poklepová masáž-ucítíte pohyb pěstí a silných rukou, které budou rychle klepat na Vaše zádové svalstvo. Toto je populání terapie ve sportovní medicíně a je užívána pro upevnění kloubů a uvolnění celých zad. Lokální masáž - pomocí ovladače si zaměříte místom které chcete masírovat a poté zvolíte jeden ze 3 programů

Masážní křeslo IJOY 130, masážní křesla z USA - HTT®

Výrobce: Interactive Health

Potah:

Barva:

Cena (bez DPH):32 223,- Kč
Cena (s DPH):38 990,- Kč
Akční cena (bez DPH):24 785,- Kč
Akční cena (s DPH):29 990,- Kč

Varianty produktu "Masážní křeslo IJOY 130, masážní křesla z USA - HTT®":

černá Masážní křeslo IJOY 130, masážní křesla z USA - HTT® - černá
červená Masážní křeslo IJOY 130, masážní křesla z USA - HTT® - červená
béžová Masážní křeslo IJOY 130, masážní křesla z USA - HTT® - béžová
hnědá Masážní křeslo IJOY 130, masážní křesla z USA - HTT® - hnědá


Diskuze k: Masážní křeslo IJOY 130, masážní křesla z USA - HTT®
Nový příspěvek

Nákupní koš
Přihlásit

E-mail:

Heslo:

Zaujaly Vás některé z našich produktů, ale nemáte momentálně potřebnou hotovost? Nevadí, u všech výrobků Vám zdarma vyřídíme spotřebitelský úvěr!
Více v kategorii SLUŽBY
Lesní golf