Showroom

Showroom


Pokud máte zájem o některý z našich modelů, neváhejte nás kontaktovat a přijďte si po domluvě vyzkoušet Vaše nové masážní křeslo!
Praha, Plzeň, Brno
Návštěva showroomu zdarma!
Otevřeno denně!

Pokud potřebujete pomoct a poradit při výběru křesla nebo máte nějaké otázky ohledně našich výrobků, neváhejte nás kontaktovat!
Poradenství zdarma!
kontakt: +420 603237868

info@masaznikresla.cz

Masážní křeslo IJOY 100, masážní křesla z USA - HTT®

Křeslo IJOY 100 je velmi kompaktní model křesla od Interactive Health, vhodný zejména pro mladé uživatele.

Masážní křeslo IJOY 100, masážní křesla z USA - HTT® Křeslo je velice skladné a přenosné, svěží design předurčuje jeho univerzální použití v jakékoliv domácnosti. Model je vybaven standardní škálou masáží v polohovatelném opěradle, k dodání s kvalitním mikrofaser potahem v několika barevných provedeních.
Když se posadíte do iJoy 100 ,je to jako kdybyste měli Vašeho osobního maséra přímo u Vás doma. Máte problémy se zády? Pak potřebujete celkovou masáž zad, kterou Vám toto křeslo bez problémů poskytne. S iJoy 100 se Vám opravdu dostane to, co od masážního křesla očekáváte.Jak iJoy 100 pracuje?
Pracuje pomocí Robotické masážní technologie "Robotic Massage technology" - ucelená technologie na bázy pohybu lidských rukou. Je vytvořena týmem vědců, vývojářů a inženýrů. Na základě poznatků terapeutů, chiropraktiků a fyziků je RMT jedna z nejpokročilejších robotických masáží.Masážní křeslo IJOY 100, masážní křesla z USA - HTT® Masážní křeslo IJOY 100, masážní křesla z USA - HTT® Masážní křeslo IJOY 100, masážní křesla z USA - HTT®

Masážní technologie
V každém křesle jsou "ruce" zkušeného maséra. Můžete si vybrat z masážních programů trvajících 15 minut - horní polovina zad, dolní polovina zad a celková masáž zad. Křeslo pracuje se 4-mi režimy - válečková masáž, roztírací masáž, poklepová masáž a kompresní masáž.
Pomocí ovladače si můžete pohodlně nastavit masážní programy a režim.
Válečková masáž Vám dopřeje jemnou masáž pomocí citlivého stlačování na jedné straně a pak na druhé straně zad. Tento režim omezuje napětí a připraví Vás na hlubší masáž.
Roztírací masáž je proces, během kterého Vám křeslo hněte body po obou stranách páteře - tím docílíte prokrvení zad.
Kompresní masáž-využívá technologii RMT - pocítíte ruce zkušeného maséra, jemně stlačuje svaly podél páteře - tento pohyb zlepší stabilitu a pohyblivost Vašeho těla.
Poklepová masáž-ucítíte pohyb pěstí a silných rukou, které budou rychle klepat na Vaše zádové svalstvo. Toto je populání terapie ve sportovní medicíně a je užívána pro upevnění kloubů a uvolnění celých zad.


Masážní křeslo IJOY 100, masážní křesla z USA - HTT® Masážní křeslo IJOY 100, masážní křesla z USA - HTT®


IJoy je praktický také vzhledem ke svému designu. Je pohodlný a zapadne do každé místnosti. Má odnímatelný polštář, který slouží jako podložka zad. Samozřejmě je pratelný. Dále má pojistku proti dětem, používá systém snadného sklopení a skrytá kolečka pro snadnou manipulaci. Ovladač je uložen po straně křesla.


Masážní křeslo IJOY 100, masážní křesla z USA - HTT® Masážní křeslo IJOY 100, masážní křesla z USA - HTT®
napětí 220-240 V / 50-60 Hz
jmenovité napětí 24 V DC
jmenovitý příkon 90 W max
rozměry (šířka x délka x výška) 70 x 90 (123) x 87 (63) cm
váha 35 kg

Masážní křeslo IJOY 100, masážní křesla z USA - HTT® Masážní křeslo IJOY 100, masážní křesla z USA - HTT® Masážní křeslo IJOY 100, masážní křesla z USA - HTT®

Masážní křeslo IJOY 100, masážní křesla z USA - HTT® Masážní křeslo IJOY 100, masážní křesla z USA - HTT® Masážní křeslo IJOY 100, masážní křesla z USA - HTT®

Potah:

Barva:

Cena (bez DPH):31 397,- Kč
Cena (s DPH):37 990,- Kč
Akční cena (bez DPH):20 653,- Kč
Akční cena (s DPH):24 990,- Kč

Varianty produktu "Masážní křeslo IJOY 100, masážní křesla z USA - HTT®":

modrá
červená
šedá
béžová


Diskuze k: Masážní křeslo IJOY 100, masážní křesla z USA - HTT®
Nový příspěvek

Nákupní koš
Přihlásit

E-mail:

Heslo:

Zaujaly Vás některé z našich produktů, ale nemáte momentálně potřebnou hotovost? Nevadí, u všech výrobků Vám zdarma vyřídíme spotřebitelský úvěr!
Více v kategorii SLUŽBY
Lesní golf