Showroom

Showroom


Pokud máte zájem o některý z našich modelů, neváhejte nás kontaktovat a přijďte si po domluvě vyzkoušet Vaše nové masážní křeslo!
Praha, Plzeň, Brno
Návštěva showroomu zdarma!
Otevřeno denně!

Pokud potřebujete pomoct a poradit při výběru křesla nebo máte nějaké otázky ohledně našich výrobků, neváhejte nás kontaktovat!
Poradenství zdarma!
kontakt: +420 603237868

info@masaznikresla.cz

Masážní křeslo HT 140, masážní křesla z USA - HTT®

Křeslo HT 140 je standardní model křesla od Interactive Health s multifunkční masáží v opěradle, mechanickou hnětací masážní lýtek a motorickým polohováním opěradla.

Masážní křeslo HT 140, masážní křesla z USA - HTT® Elegantní provedení v kombinaci se dřevem, vhodné do domu i do kanceláře.
Masážní křeslo HT 140 kombinuje elegantní design s promyšlenou technologií Robotic tak, aby Vám poskytlo maximální výhody masáže celého těla. Každý okamžik Vaší masáže může být upraven dle Vašich požadavků a to od hlavy až k patě! Masážní křeslo HT 140 se přizpůsobí přirozené poloze páteře a poskytuje masáž jako od prvotřídního maséra - vše si zajistíte pouze stisknutím tlačítka na ovladači.
Patentovaný systém HT, který je použit právě v tomto masážním křesle, skvěle napodobuje terapeutické techniky používané na oblasti zad a páteře. HT 140 je vytvořeno tak, aby nebránilo přirozené poloze páteře. Můžete si vybrat ze 3 předem nastavených programů s trváním 15 minut.


Masážní křeslo HT 140, masážní křesla z USA - HTT® Masážní křeslo HT 140, masážní křesla z USA - HTT®
Masážní programy:

Masážní křeslo HT 140 má 3 15-minutové masážní programy pro masáž celého těla, aby uspokojil Vaše potřeby. Do masážního programu si můžete přidat nebo odebrat masáž lýtek a chodidel.
Délka cyklu masážního programu: 15 minut


Masážní křeslo HT 140, masážní křesla z USA - HTT® Automatický masážní program pro masáž celých zad je složen z různých funkcí a ve výsledku budou Vaše záda uvolněná.


Masážní křeslo HT 140, masážní křesla z USA - HTT® Pracujete v kanceláři nebo ve skladu se zbožím a často se ohýbáte, poté je pro Vás ideální masáž dolní poloviny zad. Uvolní a protáhne namožené svalstvo.


Masážní křeslo HT 140, masážní křesla z USA - HTT® Automatický masážní program pro krku a ramen je složen z různých funkcí a ve výsledku budou Vaše záda nabitá energií.Masážní techniky:

Human Touch Technology™ je patentovaný mechanismus, který pracuje na principu "zápěstí a ruce". Nově byla přidána ještě funkce "dlaně", díky níž pracují masážní válečky v režimu 3D.


Masážní křeslo HT 140, masážní křesla z USA - HTT® Při této masáži jemně jezdí nahoru a dolů po Vašich zádech blízko páteře. Zahřívá a uvolňuje svaly, připravuje Vaše záda na hlubší masáž. Odstraňuje svalové napětí a zvyšuje prokrvení.


Masážní křeslo HT 140, masážní křesla z USA - HTT® Jedná se o střídavé intenzivně bušící pohyby podél páteře stimulují zádové svaly na obou stranách páteře a oblast meziobratlových plotének, imitují tak perkusní masáž ze sportovního lékařství pro hloubkovou svalovou terapii. Perkusní masáž ohýbá páteřní obratle a uvolňuje tlak v páteřním sloupci, povzbuzuje celou oblast zad.


Masážní křeslo HT 140, masážní křesla z USA - HTT® Masážní křeslo hněte vaše záda malými krouživými pohyby současně na obou stranách vaší páteře, uvolňuje ztuhlost a odstraňuje bolesti pomocí hlazení a protahování svalstva. Hnětací masáž zlepšuje prokrvení a pomáhá přinášet důležité živiny do oblasti páteře.


Masážní křeslo HT 140, masážní křesla z USA - HTT® Tlačí na zádové svalstvo a oblast páteřních obratlů pomocí střídavých úhozů a jemných houpavých pohybů, imituje techniky používané chiropraktiky ve sportovním lékařství a léčbě páteře. Kompresní masáž přenáší tlak a jeho působení do hlubokých svalových tkání, zesiluje relaxační účinek, neboť houpavé pohyby uvolňují páteřní obratle. Tato technika pomáhá svalům a kloubům zbavit se napětí ze cvičení, námahy, dlouhodobého pobytu za psacím stolem nebo jen každodenního stresu a může zlepšit pohyblivost a celkové držení těla.

Masážní křeslo HT 140, masážní křesla z USA - HTT® Hnětení ulevuje tlaku a napětí pomocí protahování a natahování svalů v zádech díky malým kruhovým pohybům po obou stranách páteře. Současně rychlé poklepové údery stimulují svaly v oblasti páteře. Tyto pohyby zvyšují prokrvení a posilují svalstvo.Masážní křeslo HT 140, masážní křesla z USA - HTT® Masážní křeslo HT 140, masážní křesla z USA - HTT®
Masážní křeslo HT 140, masážní křesla z USA - HTT®
napětí 220-240 V / 50-60 Hz
jmenovité napětí 24 V DC
jmenovitý příkon 150 W max
rozměry SED (šířka x délka x výška) 73 x 120 x 117 cm
rozměry LEH (šířka x délka x výška) 73 x 160 x 71 cm
výška sedáku 48 cm
váha 63 kg
Masážní křeslo HT 140, masážní křesla z USA - HTT®

Výrobce: Interactive Health

Potah:

Barva:

Cena (bez DPH):59 496,- Kč
Cena (s DPH):71 990,- Kč
Akční cena (bez DPH):53 711,- Kč
Akční cena (s DPH):64 990,- Kč

Varianty produktu "Masážní křeslo HT 140, masážní křesla z USA - HTT®":

černá Masážní křeslo HT 140, masážní křesla z USA - HTT® - černá
hnědá (oříšková) Masážní křeslo HT 140, masážní křesla z USA - HTT® - hnědá (oříšková)

Počet: ks


Ohodnoťte: Masážní křeslo HT 140, masážní křesla z USA - HTT®
1 2 3 4 5     (1 - nejlepší)
Hlasovalo: 0.00, : [nehodnoceno]
Diskuze k: Masážní křeslo HT 140, masážní křesla z USA - HTT®
Nový příspěvek

Nákupní koš
Přihlásit

E-mail:

Heslo:

Zaujaly Vás některé z našich produktů, ale nemáte momentálně potřebnou hotovost? Nevadí, u všech výrobků Vám zdarma vyřídíme spotřebitelský úvěr!
Více v kategorii SLUŽBY
Lesní golf