Showroom

Showroom


Pokud máte zájem o některý z našich modelů, neváhejte nás kontaktovat a přijďte si po domluvě vyzkoušet Vaše nové masážní křeslo!
Praha, Plzeň, Brno
Návštěva showroomu zdarma!
Otevřeno denně!

Pokud potřebujete pomoct a poradit při výběru křesla nebo máte nějaké otázky ohledně našich výrobků, neváhejte nás kontaktovat!
Poradenství zdarma!
kontakt: +420 603237868

info@masaznikresla.cz

Masážní křeslo HT 120 New York, masážní křesla z USA - HTT®

Křeslo HT 120 je klasický model křesla od Interactive Health s celou škálou masáží v opěradle, mechanickou hnětací masážní lýtek a motorickým polohováním opěradla.

Masážní křeslo HT 120 New York, masážní křesla z USA - HTT® Standardní americký design s otočným podstavcem, dřevěnými područkami a potahem z pravé kůže.
Křeslo má technologii HTT - nejpokročilejší dostupná robotická masáž. Má 2 předem nastavené programy, které trvají 15 minut. Stačí se tedy jen posadit, relaxovat a užívat si příjemnou masáž stisknutím jednoho tlačítka. Elektrická opěrka zad Vám umožní snadné nastavení požadované polohy. Podpěra pro chodidla a lýtka má 2 rychlosti a 1 program.
Křeslo je polstrováno na podložce zad a sedáku kůží, má ergonomický polštář pod hlavu. Můžete si nastavit místo, kde chcete právě masírovat.Masážní křeslo HT 120 New York, masážní křesla z USA - HTT® Masážní křeslo HT 120 New York, masážní křesla z USA - HTT®

Masážní techniky:

Masážní křeslo HT 120 New York, masážní křesla z USA - HTT® Při této masáži jemně jezdí nahoru a dolů po Vašich zádech blízko páteře. Zahřívá a uvolňuje svaly, připravuje Vaše záda na hlubší masáž. Odstraňuje svalové napětí a zvyšuje prokrvení.


Masážní křeslo HT 120 New York, masážní křesla z USA - HTT® Jedná se o střídavé intenzivně bušící pohyby podél páteře stimulují zádové svaly na obou stranách páteře a oblast meziobratlových plotének, imitují tak perkusní masáž ze sportovního lékařství pro hloubkovou svalovou terapii. Perkusní masáž ohýbá páteřní obratle a uvolňuje tlak v páteřním sloupci, povzbuzuje celou oblast zad.


Masážní křeslo HT 120 New York, masážní křesla z USA - HTT® Masážní křeslo hněte vaše záda malými krouživými pohyby současně na obou stranách vaší páteře, uvolňuje ztuhlost a odstraňuje bolesti pomocí hlazení a protahování svalstva. Hnětací masáž zlepšuje prokrvení a pomáhá přinášet důležité živiny do oblasti páteře.


Masážní křeslo HT 120 New York, masážní křesla z USA - HTT® Tlačí na zádové svalstvo a oblast páteřních obratlů pomocí střídavých úhozů a jemných houpavých pohybů, imituje techniky používané chiropraktiky ve sportovním lékařství a léčbě páteře. Kompresní masáž přenáší tlak a jeho působení do hlubokých svalových tkání, zesiluje relaxační účinek, neboť houpavé pohyby uvolňují páteřní obratle. Tato technika pomáhá svalům a kloubům zbavit se napětí ze cvičení, námahy, dlouhodobého pobytu za psacím stolem nebo jen každodenního stresu a může zlepšit pohyblivost a celkové držení těla.Masážní křeslo HT 120 New York, masážní křesla z USA - HTT® Masážní křeslo HT 120 New York, masážní křesla z USA - HTT®


napětí 220-240 V / 50-60 Hz
jmenovité napětí 24 V DC
jmenovitý příkon 90 W max
rozměry (šířka x délka x výška) 70 x 105 (165) x 115 (85) cm
váha 60 kg
Masážní křeslo HT 120 New York, masážní křesla z USA - HTT® Masážní křeslo HT 120 New York, masážní křesla z USA - HTT®

Výrobce: Interactive Health

Potah:

Barva:

Cena (bez DPH):47 099,- Kč
Cena (s DPH):56 990,- Kč

Varianty produktu "Masážní křeslo HT 120 New York, masážní křesla z USA - HTT®":

černá Masážní křeslo HT 120 New York, masážní křesla z USA - HTT® - černá
červená Masážní křeslo HT 120 New York, masážní křesla z USA - HTT® - červená
béžová Masážní křeslo HT 120 New York, masážní křesla z USA - HTT® - béžová

Počet: ks


Ohodnoťte: Masážní křeslo HT 120 New York, masážní křesla z USA - HTT®
1 2 3 4 5     (1 - nejlepší)
Hlasovalo: 1.00, : 1
Diskuze k: Masážní křeslo HT 120 New York, masážní křesla z USA - HTT®
Nový příspěvek

Nákupní koš
Přihlásit

E-mail:

Heslo:

Zaujaly Vás některé z našich produktů, ale nemáte momentálně potřebnou hotovost? Nevadí, u všech výrobků Vám zdarma vyřídíme spotřebitelský úvěr!
Více v kategorii SLUŽBY
Lesní golf