Showroom

Showroom


Pokud máte zájem o některý z našich modelů, neváhejte nás kontaktovat a přijďte si po domluvě vyzkoušet Vaše nové masážní křeslo!
Praha, Plzeň, Brno
Návštěva showroomu zdarma!
Otevřeno denně!

Pokud potřebujete pomoct a poradit při výběru křesla nebo máte nějaké otázky ohledně našich výrobků, neváhejte nás kontaktovat!
Poradenství zdarma!
kontakt: +420 603237868

info@masaznikresla.cz

Masážní křeslo HT 110 Orlando/Beverly, masážní křesla z USA - HTT®

Křeslo HT 110 je standardní model křesla od Interactive Health s multifunkční masáží v opěradle, mechanickou hnětací masážní lýtek a motorickým polohováním opěradla.

Masážní křeslo HT 110 Orlando/Beverly, masážní křesla z USA - HTT® Americký design s otočným podstavcem, polstrovanými nebo dřevěnými (Beverly - HT 103) područkami a potahem z velmi kvalitní imitace kůže. HT 110 patří do kategorie robotických masážních křesel a namasíruje Vás od hlavy až k patě podle Vašich potřeb. Křeslo má samozřejmě ergonomickou podpěru hlavy a otočnou podpěru pro nohy a chodidla.

Křeslo je vybaveno technologií HTT - "Human Touch Technology" - tj. sofistikovaný celek, který masíruje jako lidské ruce, je vytvořen týmem vědců, vývojářů a inženýrů, kteří si zakládají na Vašem zdraví. Na základě poznatků od masážních terapeutů, chiropraktiků a fyziků je HTT jedna z nejpokročilejších masážních technologií.
V masážním křesle HT 110 jsou "ruce" masážního terapeuta, které plně napodobují terapeutické techniky pro oblast zad a páteře. Masážní režimy, které toto křeslo nabízí, podporuje přirozený tvar páteře a Vaše záda se budou moci uvolnit.


Masážní programy:

Masážní křeslo HT 110 má masážní program pro masáž celého těla, aby uspokojil Vaše potřeby. Do masážního programu si můžete přidat nebo odebrat masáž lýtek a chodidel.
Délka cyklu masážního programu: 15 minut


Masážní křeslo HT 110 Orlando/Beverly, masážní křesla z USA - HTT® Automatický masážní program pro masáž celých zad je složen z různých funkcí a ve výsledku budou Vaše záda uvolněná.Masážní techniky:

Human Touch Technology™ je patentovaný mechanismus, který pracuje na principu "pěsti a ruce". Nově byla přidána ještě funkce "dlaně", díky níž pracují masážní válečky v režimu 3D.

Masážní křeslo HT 110 Orlando/Beverly, masážní křesla z USA - HTT® Při této masáži jemně jezdí nahoru a dolů po Vašich zádech blízko páteře. Zahřívá a uvolňuje svaly, připravuje Vaše záda na hlubší masáž. Odstraňuje svalové napětí a zvyšuje prokrvení.


Masážní křeslo HT 110 Orlando/Beverly, masážní křesla z USA - HTT® Jedná se o střídavé intenzivně bušící pohyby podél páteře stimulují zádové svaly na obou stranách páteře a oblast meziobratlových plotének, imitují tak perkusní masáž ze sportovního lékařství pro hloubkovou svalovou terapii. Perkusní masáž ohýbá páteřní obratle a uvolňuje tlak v páteřním sloupci, povzbuzuje celou oblast zad.


Masážní křeslo HT 110 Orlando/Beverly, masážní křesla z USA - HTT® Masážní křeslo hněte vaše záda malými krouživými pohyby současně na obou stranách vaší páteře, uvolňuje ztuhlost a odstraňuje bolesti pomocí hlazení a protahování svalstva. Hnětací masáž zlepšuje prokrvení a pomáhá přinášet důležité živiny do oblasti páteře.


Masážní křeslo HT 110 Orlando/Beverly, masážní křesla z USA - HTT® Tlačí na zádové svalstvo a oblast páteřních obratlů pomocí střídavých úhozů a jemných houpavých pohybů, imituje techniky používané chiropraktiky ve sportovním lékařství a léčbě páteře. Kompresní masáž přenáší tlak a jeho působení do hlubokých svalových tkání, zesiluje relaxační účinek, neboť houpavé pohyby uvolňují páteřní obratle. Tato technika pomáhá svalům a kloubům zbavit se napětí ze cvičení, námahy, dlouhodobého pobytu za psacím stolem nebo jen každodenního stresu a může zlepšit pohyblivost a celkové držení těla.


Masážní křeslo HT 110 Orlando/Beverly, masážní křesla z USA - HTT® Masážní křeslo HT 110 Orlando/Beverly, masážní křesla z USA - HTT®


S HT 110 si budete moci nastavit každý pohyb během Vaší masáže podle Vašich potřeb. Ovladač je vytvořen pro jednoduché a snadné ovládání a Vy si budete moci vybrat z poskytovaných masážních programů - válečková, perkusní, kompresní a roztírací masáže. Manuálním nastavením pozice válečků během masáže zad můžete mít částečnou nebo celkovou masáž zad nebo 15 minutový program s volbou intenzity.


Masážní křeslo HT 110 Orlando/Beverly, masážní křesla z USA - HTT® Masážní křeslo HT 110 Orlando/Beverly, masážní křesla z USA - HTT®


napětí 220-240 V / 50-60 Hz
jmenovité napětí 24 V DC
jmenovitý příkon 90 W max
rozměry (šířka x délka x výška) 72 x 105 (165) x 115 (85) cm
váha 60 kg
Masážní křeslo HT 110 Orlando/Beverly, masážní křesla z USA - HTT® Masážní křeslo HT 110 Orlando/Beverly, masážní křesla z USA - HTT® Masážní křeslo HT 110 Orlando/Beverly, masážní křesla z USA - HTT®

Výrobce: Interactive Health

Potah:

Barva:

Cena (bez DPH):38 008,- Kč
Cena (s DPH):45 990,- Kč
Akční cena (bez DPH):33 050,- Kč
Akční cena (s DPH):39 990,- Kč

Varianty produktu "Masážní křeslo HT 110 Orlando/Beverly, masážní křesla z USA - HTT®":

černá Masážní křeslo HT 110 Orlando/Beverly, masážní křesla z USA - HTT® - černá
písková Masážní křeslo HT 110 Orlando/Beverly, masážní křesla z USA - HTT® - písková

Počet: ks


Ohodnoťte: Masážní křeslo HT 110 Orlando/Beverly, masážní křesla z USA - HTT®
1 2 3 4 5     (1 - nejlepší)
Hlasovalo: 2.20, : 4
Diskuze k: Masážní křeslo HT 110 Orlando/Beverly, masážní křesla z USA - HTT®
Nový příspěvek

Nákupní koš
Přihlásit

E-mail:

Heslo:

Zaujaly Vás některé z našich produktů, ale nemáte momentálně potřebnou hotovost? Nevadí, u všech výrobků Vám zdarma vyřídíme spotřebitelský úvěr!
Více v kategorii SLUŽBY
Lesní golf