Showroom

Showroom


Pokud máte zájem o některý z našich modelů, neváhejte nás kontaktovat a přijďte si po domluvě vyzkoušet Vaše nové masážní křeslo!
Praha, Plzeň, Brno
Návštěva showroomu zdarma!
Otevřeno denně!

Pokud potřebujete pomoct a poradit při výběru křesla nebo máte nějaké otázky ohledně našich výrobků, neváhejte nás kontaktovat!
Poradenství zdarma!
kontakt: +420 603237868

info@masaznikresla.cz

Masážní křeslo HT 100 , masážní křesla z USA - HTT®

Křeslo HT 100 je standardní model křesla od Interactive Health s multifunkční masáží v opěradle, mechanickou hnětací masážní lýtek a motorickým polohováním opěradla.

Masážní křeslo HT 100 , masážní křesla z USA - HTT® Elegantní provedení, jednoduchý design, vhodné do domu i do kanceláře.
Posaďte se do masážního křesla HT 100 a pocítíte, jak Vám "lidské ruce" masírují záda, lýtka a chodidla. Má 3 předprogramované masážní programy s trváním 15 minut. Masážní podložka lýtek a chodidel má 2 rychlostní nastavení a pokud není používána, může být sklopena. Nastavení sklopení celého křesla může být až 170°, tím Vám nabízí velké množství libovolných pozic. HT 100 Vám poskytne relaxační masáž, která ulevuje stresu, bolesti zad a bolesti svalů. Poté se budete cítit plni energie! Stačí pouze když budete používat masážní křeslo 15 minut denně a zlepší Váše prokrvení a imunitní systém.


Masážní programy:

Masážní křeslo HT 100 má 3 15-minutové masážní programy pro masáž celého těla, aby uspokojil Vaše potřeby. Do masážního programu si můžete přidat nebo odebrat masáž lýtek a chodidel.
Délka cyklu masážního programu: 15 minut


Masážní křeslo HT 100 , masážní křesla z USA - HTT® Automatický masážní program pro masáž celých zad je složen z různých funkcí a ve výsledku budou Vaše záda uvolněná.


Masážní křeslo HT 100 , masážní křesla z USA - HTT® Pracujete v kanceláři nebo ve skladu se zbožím a často se ohýbáte, poté je pro Vás ideální masáž dolní poloviny zad. Uvolní a protáhne namožené svalstvo.


Masážní křeslo HT 100 , masážní křesla z USA - HTT® Automatický masážní program pro krku a ramen je složen z různých funkcí a ve výsledku budou Vaše záda nabitá energií.

Masážní techniky:

Human Touch Technology™ je patentovaný mechanismus, který pracuje na principu "zápěstí a ruce". Nově byla přidána ještě funkce "dlaně", díky níž pracují masážní válečky v režimu 3D.

Masážní křeslo HT 100 , masážní křesla z USA - HTT® Při této masáži jemně jezdí nahoru a dolů po Vašich zádech blízko páteře. Zahřívá a uvolňuje svaly, připravuje Vaše záda na hlubší masáž. Odstraňuje svalové napětí a zvyšuje prokrvení.


Masážní křeslo HT 100 , masážní křesla z USA - HTT® Jedná se o střídavé intenzivně bušící pohyby podél páteře stimulují zádové svaly na obou stranách páteře a oblast meziobratlových plotének, imitují tak perkusní masáž ze sportovního lékařství pro hloubkovou svalovou terapii. Perkusní masáž ohýbá páteřní obratle a uvolňuje tlak v páteřním sloupci, povzbuzuje celou oblast zad.


Masážní křeslo HT 100 , masážní křesla z USA - HTT® Masážní křeslo hněte vaše záda malými krouživými pohyby současně na obou stranách vaší páteře, uvolňuje ztuhlost a odstraňuje bolesti pomocí hlazení a protahování svalstva. Hnětací masáž zlepšuje prokrvení a pomáhá přinášet důležité živiny do oblasti páteře.


Masážní křeslo HT 100 , masážní křesla z USA - HTT® Tlačí na zádové svalstvo a oblast páteřních obratlů pomocí střídavých úhozů a jemných houpavých pohybů, imituje techniky používané chiropraktiky ve sportovním lékařství a léčbě páteře. Kompresní masáž přenáší tlak a jeho působení do hlubokých svalových tkání, zesiluje relaxační účinek, neboť houpavé pohyby uvolňují páteřní obratle. Tato technika pomáhá svalům a kloubům zbavit se napětí ze cvičení, námahy, dlouhodobého pobytu za psacím stolem nebo jen každodenního stresu a může zlepšit pohyblivost a celkové držení těla.Masážní křeslo HT 100 , masážní křesla z USA - HTT® Masážní křeslo HT 100 , masážní křesla z USA - HTT®Masážní křeslo HT 100 , masážní křesla z USA - HTT® Masážní křeslo HT 100 , masážní křesla z USA - HTT®


napětí 220-240 V / 50-60 Hz
jmenovité napětí 24 V DC
jmenovitý příkon 90 W max
rozměry (šířka x délka x výška) 72 x 107 (165) x 116 (85) cm
váha 48 kg
rozsah masáže 68 cm
úhel naklonění 120°-170°

Masážní křeslo HT 100 , masážní křesla z USA - HTT®

Masážní křeslo HT 100 , masážní křesla z USA - HTT®

Výrobce: Interactive Health

Potah:

Barva:

Cena (bez DPH):41 314,- Kč
Cena (s DPH):49 990,- Kč
Akční cena (bez DPH):35 529,- Kč
Akční cena (s DPH):42 990,- Kč

Varianty produktu "Masážní křeslo HT 100 , masážní křesla z USA - HTT®":

černá Masážní křeslo HT 100 , masážní křesla z USA - HTT® - černá
písková Masážní křeslo HT 100 , masážní křesla z USA - HTT® - písková

Počet: ks


Ohodnoťte: Masážní křeslo HT 100 , masážní křesla z USA - HTT®
1 2 3 4 5     (1 - nejlepší)
Hlasovalo: 2.00, : 1
Diskuze k: Masážní křeslo HT 100 , masážní křesla z USA - HTT®
Nový příspěvek

Nákupní koš
Přihlásit

E-mail:

Heslo:

Zaujaly Vás některé z našich produktů, ale nemáte momentálně potřebnou hotovost? Nevadí, u všech výrobků Vám zdarma vyřídíme spotřebitelský úvěr!
Více v kategorii SLUŽBY
Lesní golf