Showroom

Showroom


Pokud máte zájem o některý z našich modelů, neváhejte nás kontaktovat a přijďte si po domluvě vyzkoušet Vaše nové masážní křeslo!
Praha, Plzeň, Brno
Návštěva showroomu zdarma!
Otevřeno denně!

Pokud potřebujete pomoct a poradit při výběru křesla nebo máte nějaké otázky ohledně našich výrobků, neváhejte nás kontaktovat!
Poradenství zdarma!
kontakt: +420 603237868

info@masaznikresla.cz

Masážní křeslo 1000

Křeslo 1000 model řady Healer masážní křeslo, které masírruje kompletně celé tělo

##2##Specialitou modelu jsou područky s airbagy pro lymfatickou masáž paží. Typ 1000 disponuje také vylepšenou opěrkou nohou se zabudovanými airbagy i pro chodidla, které napodobují masérovy ruce obepínající Vaše nohy. Vložením akupresurní podložky dosáhneme dokonalého efektu ruční masáže nohou. Další vzduchové airbagy vytváří účinnou lymfatickou masáž v oblasti lýtek. Tímto uvolňují napětí v lýtkových svalech a působí blahodárně na oběh spodní partie nohou. Účinek je umocněn vibračním systémem zabudovaným v opěrce nohou. Nový design sedadla zahrnuje stranové airbagy a vibrační systém pro uvolnění hýžďových svalů - největší svalovou skupinu těla - a pro stimulaci sakrálních tlakových bodů v dolní části páteře. Samozřejmostí jsou komfortní funkce jako motorické polohování včetně délkového nastavení podpěrky nohou. Potah z pravé kůže v kombinaci s PU.

Masážní křeslo 1000

Výrobce: Healer

Potah:

Barva:

Cena (bez DPH):65 289,- Kč
Cena (s DPH):79 000,- Kč
Akční cena (bez DPH):49 579,- Kč
Akční cena (s DPH):59 990,- Kč

Varianty produktu "Masážní křeslo 1000":

černá Masážní křeslo 1000 - černá
béžová

Počet: ks


Ohodnoťte: Masážní křeslo 1000
1 2 3 4 5     (1 - nejlepší)
Hlasovalo: 1.00, : 2
Diskuze k: Masážní křeslo 1000
Nový příspěvek

Nákupní koš
Přihlásit

E-mail:

Heslo:

Zaujaly Vás některé z našich produktů, ale nemáte momentálně potřebnou hotovost? Nevadí, u všech výrobků Vám zdarma vyřídíme spotřebitelský úvěr!
Více v kategorii SLUŽBY
Lesní golf