Showroom

Showroom


Pokud máte zájem o některý z našich modelů, neváhejte nás kontaktovat a přijďte si po domluvě vyzkoušet Vaše nové masážní křeslo!
Praha, Plzeň, Brno
Návštěva showroomu zdarma!
Otevřeno denně!

Pokud potřebujete pomoct a poradit při výběru křesla nebo máte nějaké otázky ohledně našich výrobků, neváhejte nás kontaktovat!
Poradenství zdarma!
kontakt: +420 603237868

info@masaznikresla.cz

Japonská masážní křesla Sanyo

Masážní a relaxační křesla Sanyo diagnostikují pomocí senzorů ztuhlost zádového svalstva a na základě výsledku nastaví optimální masáž pro daného uživatele.

Japonská dokonalost v podání masážních křesel Sanyo

Japonská masážní křesla Sanyo Senzory získávají informace o reakci svalstva na stimulaci na základě srdeční tepové frekvence, teploty a vlhkosti pokožky. Na základě toho pak vyhodnocují ztuhlost jednotlivých partií svalstva a určují její orientační hodnoty.

4 Automatické programy

Speciální shiatsu masáže

Lokální masáže

Výhody masážních křesel

Diagnostika problémových partií, soukromí a diskrétnost, důležitá úspora času a finančních prostředků.

Druhy masáží

Masáž je velmi stará forma terapie, která vedle formy uvolnění napětí ve svalech má ještě mnoho dalších pozitivních fyziologických účinků. Účinná masáž povzbuzuje cirkulaci tělesných tekutin v celém těle a zlepšuje přísun živin k masírovaným oblastem. Nechte se vaším masážním křeslem hýčkat 365 dnů v roce a vychutnejte si jeho umění pokaždé jinak: jako trenéra vašeho svalstva, jako dárce nové energie, jako ochránce vašeho zdraví, jako neumdlévajícího maséra.

Regenerační a sportovní masáž může podstoupit každý bez lékařského doporučení. Klasická povrchová masáž má především uvolnit a prokrvit namáhané svalové partie, uvolnit páteř a meziobratlové ploténky. Pro masáž zad, šíje, hrudní či bederní páteře a dolních končetin jsou výborným pomocníkem právě masážní křesla, které Vám pomůžou kdykoli potřebujete, ať doma či v kanceláři. Není třeba se objednávat k masérovi a prodlužovat čekáním čas na úlevu, když vás například bolí záda.

Správný postup při masáži:

Při klasické masáži by měl být dodržen základní postup. Nejdříve je nutné nastavit masážní křeslo do vhodné masážní polohy. Tuto funkci mají některá masážní křesla automaticky nastavenou. Samotná masáž může začínat poklepem, při němž se svaly zahřejí a páteř uvolní, následuje hnětení, jež připomíná práci s těstem. Poté přichází na řadu uvolňující roztírání, které svaly uvolní. Tyto formy masáže zvládají všechna multifunkční masážní křesla.

Sportovní či regenerační masáž

Sportovní masáž je rychlejší než regenerační masáž. Předchází sportovnímu výkonu, má obvykle povzbuzující účinek, ale může se provádět také v průběhu sportovního výkonu či po něm.

Válečková masáž

Protahuje a uvolňuje páteř, psychicky uklidní a pozitivně ovlivňuje vegetativní nervový systém, zpomaluje srdeční frekvenci a pomáhá hlouběji dýchat, nedoporučuje se při bolestech.

Poklepová masáž

Účinější a rychlejší masáž, která spočívá ve zvýšení svalového napětí, zesílení průtoku krve a masivního zvýšení látkové výměny.

Roztírací masáž

Komplexní oživení svalů, šlach svalových úponů, pouzder, kůže až po podkožní vazivo. Povzbuzuje průchod krve a mízy, pomáhá při odstraňování napětí. Stabilizuje nervový systém, působí na reflexní zóny a stabilizuje jejich funkce.

Perkusní masáž

Uvolňuje páteř třírozměrným pohybem, při kterém dochází k dokonalému uvolnění páteře (ploténky, vazy, svalové úpony a nervová centra).

Vibrační masáž

Povzbuzuje krevní oběh a je umístěna v podpěrce nohou.

Japonská masážní křesla Sanyo

Masážní křeslo Sanyo FX1, japonská masážní křesla SANYO®

Masážní křeslo Sanyo FX1, japonská masážní křesla SANYO®

Novodobé relaxační křeslo Sanyo FX1 s polohou nulové gravitace (Zero Gravity) a dvěma automatickými programi se vzduchovou masáží.

Cena (bez DPH):60 735,- Kč
Cena (s DPH):73 489,- Kč
Akční cena (bez DPH):49 579,- Kč
Akční cena (s DPH):59 990,- Kč

Masážní křeslo Sanyo HEC-DR 5000 Wellness, japonská masážní křesla SANYO®

Masážní křeslo Sanyo HEC-DR 5000 Wellness, japonská masážní křesla SANYO®

Křeslo Sanyo DR 5000 se vyznačuje elegantním a propracovaným vzhledem, unikátním stylem a nejmodernější technologií, poskytuje ve své třídě vysoký standard komfortu.

Cena (bez DPH):109 083,- Kč
Cena (s DPH):131 990,- Kč
Akční cena (bez DPH):99 165,- Kč
Akční cena (s DPH):119 990,- Kč

Masážní křeslo Sanyo HEC-DR 6100 Masterhand, japonská masážní křesla SANYO®

Masážní křeslo Sanyo HEC-DR 6100 Masterhand, japonská masážní křesla SANYO®

Křeslo Sanyo DR 6100 s doplňkovou masáží na ruce spojuje elegantní design modelu 5000 a nejmodernější technologii, která z něho dělá lídra ve své třídě.

Cena (bez DPH):113 636,- Kč
Cena (s DPH):137 500,- Kč
Akční cena (bez DPH):103 298,- Kč
Akční cena (s DPH):124 990,- Kč

Masážní křeslo Sanyo HEC-DR 7700 Zero Gravity, japonská masážní křesla SANYO®

Masážní křeslo Sanyo HEC-DR 7700 Zero Gravity, japonská masážní křesla SANYO®

Křeslo Sanyo DR 7700 Zero Gravity se vyznačuje elegantním a propracovaným vzhledem, unikátním stylem a nejmodernější technologií, poskytuje ve své třídě vysoký standard komfortu.

Cena (bez DPH):131 817,- Kč
Cena (s DPH):159 498,- Kč
Akční cena (bez DPH):119 826,- Kč
Akční cena (s DPH):144 990,- Kč
Nákupní koš
Přihlásit

E-mail:

Heslo:

Zaujaly Vás některé z našich produktů, ale nemáte momentálně potřebnou hotovost? Nevadí, u všech výrobků Vám zdarma vyřídíme spotřebitelský úvěr!
Více v kategorii SLUŽBY
Lesní golf