Showroom

Showroom


Pokud máte zájem o některý z našich modelů, neváhejte nás kontaktovat a přijďte si po domluvě vyzkoušet Vaše nové masážní křeslo!
Praha, Plzeň, Brno
Návštěva showroomu zdarma!
Otevřeno denně!

Pokud potřebujete pomoct a poradit při výběru křesla nebo máte nějaké otázky ohledně našich výrobků, neváhejte nás kontaktovat!
Poradenství zdarma!
kontakt: +420 603237868

info@masaznikresla.cz

Špičková masážní křesla Panasonic

Jsme jediný autorizovaný distributor masážních křesel Panasonic.

Jedinečná japonská technologie masážních křesel Panasonic

S našimi produkty pro masáže vám nabízíme možnost užít si zážitek, jaký jste mohli prožít pouze v rukách profesionálních masérů. Inovativní masážní mechanismy jsou nastaveny tak, aby simulovaly pohyby lidské ruky a nabízejí celou řadu programů, které v závislosti na rozsahu a vaší chuti lze nastavit od jemné Švédské masáže po intenzivní masáž shiatsu.

Masážní křesla mohou být výkonnou součástí vaší běžné zdravotní péče. Snižují bolesti v zádech, podporují krevní oběh těžce namáhaných chodidel a nohou a jsou účinným způsobem, jak snížit každodenní stres. Časté masáže jsou nejlepší způsob, jak z nich získat maximální prospěch a masážní křesla jednoduše umožňují mít více konzistentní terapii. Vzhledem k tomu, že můžete použít masážní křeslo přímo v pohodlí svého domova, budete pravděpodobně používat křeslo každý den... možná dokonce dvakrát! Masážní křesla mají za sebou dlouhou cestu od bzučících lehátek před deseti lety. Současné produkty jsou tak realistické, je to skoro člověk! Technologie 3D skenování těla vytváří jeho virtuální mapu a robotické "ruce" sledují jedinečné obrysy vašeho těla. Dokonce dokáží uchopit i vaše ramena, stejně jako živý masér.
Ve společnosti, která se stále více obrací k lékům a chirurgii pro úlevu od bolesti, představují masážní křesla bezpečný a přirozený způsob, jak pro lidi trpící bolestmi zad najít úlevu. Pokud vaší blízcí trpí bolestmi zad, stejně jako další miliony lidí po celém světě, může být masážní křeslo účinný způsob, jak jim pomoci vést šťastnější, zdravější život.

Špičková masážní křesla Panasonic
Novinka

Masážní křeslo EP30002

Masážní křeslo EP30002

Díky 1117 unikátním masážním technikám je EP30002 Vaším nejlepším pomocníkem pro masáž ve Vašem domově. Nikdy předtím nebylo masážní křeslo uzpůsobeno tak dokonale, aby uspokojilo potřeby Vašeho těla!

Cena (bez DPH):157 021,- Kč
Cena (s DPH):189 995,- Kč
Akční cena (bez DPH):148 678,- Kč
Akční cena (s DPH):179 900,- Kč
Nákupní koš
Přihlásit

E-mail:

Heslo:

Zaujaly Vás některé z našich produktů, ale nemáte momentálně potřebnou hotovost? Nevadí, u všech výrobků Vám zdarma vyřídíme spotřebitelský úvěr!
Více v kategorii SLUŽBY
Lesní golf