Showroom

Showroom


Pokud máte zájem o některý z našich modelů, neváhejte nás kontaktovat a přijďte si po domluvě vyzkoušet Vaše nové masážní křeslo!
Praha, Plzeň, Brno
Návštěva showroomu zdarma!
Otevřeno denně!

Pokud potřebujete pomoct a poradit při výběru křesla nebo máte nějaké otázky ohledně našich výrobků, neváhejte nás kontaktovat!
Poradenství zdarma!
kontakt: +420 603237868

info@masaznikresla.cz

Luxusní masážní křesla Inada

Zasloužíte si křeslo INADA. Vytvořte si doma nebo v kanceláři svou vlastní oázu klidu a relaxace. Křeslo INADA se postará o Vaše zdraví i pohodlí.

Masážní křesla Inada - luxus a výkon

FAMILY JAPAN již před čtyřiceti lety v Japonsku navrhla a zhotovila první terapeutické masážní křeslo na světě. Dnes vyrábí křesla INADA, nejprodávanější luxusní masážní křesla na světě, které spojují nejmodernější technologii s nedocenitelnými zkušenostmi odborníků na shiatsu, akupunkturu a masáž.

Masážní křesla Inada - ovládání a funkce

Luxusní masážní křesla Inada Masážní křesla INADA nejprve nasnímají infračervenými senzory informace o vašem tělě a s pomocí automatického detekčního systému určí vaše hlavní tlakové body. Poté si stačí vybrat jeden ze speciálně vyvinutých programů péče o zdraví anebo křeslo manuálně naprogramovat pomocí dálkového ovladače.

Nově navržený, kompaktní ale výkonný dálkový ovladač s LCD displejem přehledně ovládá všechny funkce.


Luxusní masážní křesla Inada Luxusní masážní křesla Inada Luxusní masážní křesla Inada


Masážní křesla INADA – opravdu profesionální masáž

Technologie zvláště pomalých pohybů napodobuje lidské doteky s náhodnými změnami tlaku a rychlosti pohybu, přičemž nejnovější technické prvky zajišťují masáž všemi směry. Pouze křesla INADA využívají technologie pomalého pohybu – "Ultra-Slow", která v maximální možné míře napodobuje pohyb lidských rukou a disponuje mnoha masážními variantami, jako je roztírání, dvojité roztírání, poklep, rytmickou akupresuru a kombinovaný pohyb roztírání a poklepu, přičemž řídí masážní válečky tak, jak by postupoval profesionální masér.

Luxusní masážní křesla Inada Pouhá masáž bolavé části těla neodstraní důsledky svalové únavy anebo stresu. Stejně tak nepostačí ani masáž celého těla, pokud se nezaměří na akupresurní body (tsubo), odpovídající postižené části těla. U každého člověka se ale tyto akupresurní body nacházejí jinde v závislosti na výšce, váze a typu postavy. Proto než pro vás masážní křeslo INADA připraví masáž na míru, musí přesně zjistit kde se nacházejí vaše akupresurní body tsubo. Proto masážní křesla INADA disponují automatickým systémem detekce tlakových bodů, který je schopen rozpoznat až 100 typů postav. Umožňuje tak rychlé a přesné určení vašich akupresurních bodů a následně připravit co nejúčinnější masáž. Křesla INADA nabízejí něco víc než jen masáž zad – stimulují ve vhodném pořadí i vhodnou technikou správné akupresurní body. Toto spojení orientální moudrosti a moderní technologie, které využívá terapie tsubo stejně jako odborníci na akupresuru, tak pomáhá zlepšit váš celkový zdravotní stav.Luxusní masážní křesla Inada Luxusní masážní křesla Inada

Roztírání (lidský dotek, dvojité roztírání) jsou obměňující se krouživé pohyby čtyř masážních kuliček, které poskytují stejný pocit, jako z profesionální masáže.
Poklep, rytmická akupresura –techniku poklepu doplňuje automatická funkce pomalého pohybu s variabilní rychlostí.
Všechny funkce je přitom možné jednoduše ovládat pomocí přehledného ručního ovladače.

Vítejte ve světe křesel Inada!

Family Inada představuje špičku v designu masážních křesel, která spojují technické inovace s léty prověřenými zdravotnickými zkušenostmi. Křesla Inada určují měřítka v tomto oboru tím, jak se přibližují k dokonalosti. Ta vede k naprostému uvolnění a vylepšení stavu vaší mysli. Společnost Family Inada sídlící v Osace, v Japonsku vnáší do konstrukce každého křesla výrobní dokonalost a desítky let výzkumu a vývoje.

Luxusní masážní křesla Inada Neustávající úsilí společnosti Family Inada vytvořit nejlepší luxusní masážní křesla na světě je motivováno jednoduchým přáním – zlepšit kvalitu lidského života. Zakladatel společnosti Family Inada a její výkonný ředitel NICHIMU INADA je nadšeným propagátorem péče o zdraví pomocí nových technologií.

NICHIMU INADA:
"Cílem naší společnosti je přinést štěstí a zdraví lidem na celém světě a je to také můj osobní cíl."

Již více než 40 let se při vývoji masážních křesel řídí společnost Family Inada tímto heslem. Historie společnosti Inada je tak doslova i historií masážních křesel. Stejně tak jako Inada sama vyvíjela masážní křesla v minulosti, klade dnes důraz na výzkum a vývoj a to jí zajišťuje, že bude na špičce ve svém oboru i v budoucnosti.

NICHIMU INADA:
"Začínal jsem s firmou v roce 1962, když mi bylo 22 let. Naše první masážní křeslo bylo velice jednoduché, pouze se dvěma válečky v opěradle, které se prostě pohybovali nahoru a dolů. Rok co rok jsme zdokonalovali náš původní design, vytvářeli nové modely masážních křesel Inada a neustále je vylepšovali o nové prvky a technologie. V roce 2001 jsme uvedli na trh první masážní křeslo na světě vybavené špičkovou technologií infračervené detekce akupresurních bodů. Ta dokáže načíst tělesné parametry uživatele a přizpůsobit jim masáž. Chceme i nadále pokračovat ve výzkumu a vývoji tak, abychom mohli svým zákazníkům přinést absolutní relaxaci."

Podle Nichima Inady je perfektní nabídnout křeslo každému, kdo se potýká se stresem moderního života.

NICHIMU INADA:
"Žijeme v obzvláště uspěchané společnosti plné stresu, kde každý hledá relaxaci. V naší firmě doporučujeme také našim zaměstnancům používat masážní křesla pro vlastní potřebu. Užíváním masážních křesel mohou naši zaměstnanci relaxovat a utužit své zdraví, a zároveň mám pocit, že také firma jako celek dosahuje vyšší produktivity práce. Doufám, že čím dál tím více lidí na světě bude využívat výhod našich masážních křesel."

Luxusní masážní křesla Inada Tradice vývoje a inovací u společnosti Inada vede nejen k novým produktům, ale i k tomu, že jsou více pozitivně přijímány a ceněny zdravotní účinky masážních křesel Inada. V Japonsku jsou nyní masážní křesla Inada známá jako zdravotní křesla a byla oficiálně schválena Japonskou vládou pro použití při masážích a akupresurních terapiích mimo zdravotnická zařízení.

Dnes vám Inada přináší nový rozměr odpočinku. Se svou řadou masážních křesel nabízí zákazníkům dokonalý zážitek z masáže. Vlastnit křeslo Inada je jako mít svého osobního terapeuta na zavolání 24 hodin denně. Inadu můžete použít kdykoliv dle libosti v pohodlí svého domova nebo kanceláře. S technologií, zdokonalovanou v průběhu desetiletí, křeslo Inada působí na vaše akupresurní body, používá doteky a techniky tak, aby uvolnilo napětí a odstranilo bolest.

Křeslo Inada promění váš domov nebo kancelář v relaxační centrum. Přinese vám fyzické ozdravení a psychickou pohodu. Dodá vám výhody masážní terapie, a to vše v soukromí. Používání sobě uzpůsobené masáže, prováděné křeslem Inada, je hodnotným příspěvkem každodenního životního stylu.

Když máte své vlastní masážní křeslo Inada, máte kdykoliv na dosah hluboce ozdravný dotek masáže a zmáčknutím tlačítka dáte sbohem napětí a užíváte si zážitek z absolutní relaxace. S prodejnami otevřenými po celém světě je zážitek z masáže v křesle Inada blíže než kdykoliv předtím. Vstupte do této oázy potěšení, energie a příjemných pocitů, kde zvuk a světlo pohladí vaše smysly a zázrak technologie se snoubí s příjemným designem.

Tak odpovězte na to vnitřní volání, vstupte do světa Inada a regenerace může začít.

Luxusní masážní křesla Inada Luxusní masážní křesla Inada

Masážní křeslo Inada ROBOSTIC, japonská masážní křesla FAMILY®

Masážní křeslo Inada ROBOSTIC, japonská masážní křesla FAMILY®

Křeslo Inada ROBOSTIC je nejnovější model a první masážní křeslo vůbec, kde si může uživatel zcela interaktivně ovládat průběh masáže pomocí joysticku.

Cena (bez DPH):136 355,- Kč
Cena (s DPH):164 990,- Kč

Masážní křeslo Inada D.1 , D1, japonská masážní křesla FAMILY®

Masážní křeslo Inada D.1 , D1, japonská masážní křesla FAMILY®

Křeslo Inada D.1 je nejnovější model a první masážní křeslo vůbec, které masíruje kompletně celé tělo.

Cena (bez DPH):107 430,- Kč
Cena (s DPH):129 990,- Kč

Masážní křeslo Inada W.1 , W1, japonská masážní křesla FAMILY®

Masážní křeslo Inada W.1 , W1, japonská masážní křesla FAMILY®

Křeslo Inada W.1 je nový model, který spojuje hudbu s masáží pomocí jedinečné synchronizační jednotky s připojeným CD přehrávačem.

Cena (bez DPH):90 901,- Kč
Cena (s DPH):109 990,- Kč
Akční cena (bez DPH):82 636,- Kč
Akční cena (s DPH):99 990,- Kč

Masážní křeslo Inada Combi Relax 2010, japonská masážní křesla FAMILY®

Masážní křeslo Inada Combi Relax 2010, japonská masážní křesla FAMILY®

Křeslo Inada CR 2010 je unikátní masážní křeslo a lehátko zároveň.

Cena (bez DPH):82 471,- Kč
Cena (s DPH):99 790,- Kč
Akční cena (bez DPH):57 512,- Kč
Akční cena (s DPH):69 590,- Kč

Masážní křeslo Inada H.9 , H9, japonská masážní křesla FAMILY®

Masážní křeslo Inada H.9 , H9, japonská masážní křesla FAMILY®

Křeslo Inada H.9 je první masážní křeslo, které bylo vybaveno CD přehrávačem a programem na masáž synchronizovanou dle hudby.

Cena (bez DPH):109 909,- Kč
Cena (s DPH):132 990,- Kč
Akční cena (bez DPH):82 636,- Kč
Akční cena (s DPH):99 990,- Kč

Masážní křeslo Inada i.1 MEDICAL, japonská masážní křesla FAMILY®

Masážní křeslo Inada i.1 MEDICAL, japonská masážní křesla FAMILY®

Křeslo Inada i.1 je první masážní křeslo od Family Japan, které bylo vybaveno novou technologií detekce tlakových bodů a novým typem ovladače.

Cena (bez DPH):81 810,- Kč
Cena (s DPH):98 990,- Kč
Akční cena (bez DPH):55 033,- Kč
Akční cena (s DPH):66 590,- Kč
Nákupní koš
Přihlásit

E-mail:

Heslo:

Zaujaly Vás některé z našich produktů, ale nemáte momentálně potřebnou hotovost? Nevadí, u všech výrobků Vám zdarma vyřídíme spotřebitelský úvěr!
Více v kategorii SLUŽBY
Lesní golf