Showroom

Showroom


Pokud máte zájem o některý z našich modelů, neváhejte nás kontaktovat a přijďte si po domluvě vyzkoušet Vaše nové masážní křeslo!
Praha, Plzeň, Brno
Návštěva showroomu zdarma!
Otevřeno denně!

Pokud potřebujete pomoct a poradit při výběru křesla nebo máte nějaké otázky ohledně našich výrobků, neváhejte nás kontaktovat!
Poradenství zdarma!
kontakt: +420 603237868

info@masaznikresla.cz

Největší výběr masážních křesel

Prodej a servis relaxačních a masážních křesel Panasonic, Inada, Sanyo, Healer, Interactive Health. Nejlepší ceny, stovky křesel skladem, většina modelů k dodání do týdne.

Poradenství, možnost vyzkoušení, nákup na leasing, protiúčet, velkoobchodní rabaty.
Začněte každý den trochu jinak, nechte o sebe pečovat svého osobního maséra a navždy se rozlučte s únavou, ztuhlostí svalstva, bolestmi zad a migrénami!
Dnes už si multifunkční masážní křeslo může dovolit opravdu každý!!!
Možno i na splátky, akontace od 5.000 Kč.

Špičková masážní křesla od renomovaných výrobců za mimořádné ceny!

Největší výběr masážních křesel Jsme hlavním partnerem všech předních výrobců masážních křesel, mezi které patří např. společnosti Panasonic, Sanyo, Inada, Interactive Health a další, a díky tomu můžeme našim zákazníkům nabídnout nejen příznivé ceny na všechna námi dodávaná masážní křesla, ale také široké spektrum předprodejních a poprodejních služeb a poradenství.

Masážní křeslo od nás - záruka vaší spokojenosti

Rozsáhlá síť obchodních partnerů a prodejních firem nejen v České a Slovenské republice, ale i po celé Evropě zaručuje snadnou dostupnost námi dodávaných masážních křesel a dalšího doplňkového sortimentu pro péči o zdraví a krásu. Aby si naši zákazníci vybrali vždy to správné masážní křeslo, odpovídající nejen jejich potřebám a přáním, ale např. i tělesným proporcím, máme k dispozici vždy ochotný, příjemný a především odborně zdatný obsluhující personál, garantující profesionální a individuální přístup ke každému z našich zákazníků.
Největší výběr masážních křesel Protože jsme oficiálními partnery vedoucích světových výrobců masážních křesel, můžeme garantovat také rychlou dostupnost všech modelů námi dodávaných produktů. Díky rozsáhlým skladovým zásobám všech typů masážních křesel, čítající až 500 kusů v České i Slovenské republice, zaručujeme dodání vámi objednaného masážního křesla do 5 dnů. Na všechna námi dodávaná masážní křesla zajišťujeme také záruční i pozáruční servis.
Vybraný výrobek si zájemci mohou vyzkoušet nejen v našem showroomu nebo na všech prodejních místech, ale také u sebe doma. Financování vámi vybraného masážního křesla vám potom můžeme nabídnout i ve formě splátkového prodeje nebo protiúčtem.
Samozřejmostí je zajištění záručního i pozáručního servisu na všechny námi dodávané modely masážních křesel. V případech, ve kterých je to vzhledem k závad možné potom provádíme servisní zásah přímo u vás doma nebo ve firmě.

Proč si pořídit masážní křeslo

Zdravotní prospěšnost masáže je lidstvu známa již několik tisíc let. Stejně tak se od nepaměti používaly různé masážní pomůcky, které simulovaly nebo nahrazovaly masérovy ruce. Nápad využít na masírování moderní techniku a vložit ji do běžného vybavení domácnosti – křesla, se zrodil v šedesátých letech minulého století v Japonsku. Postupem času se masážní křesla vyvíjela do dnešní, dá se říci Hi-tech podoby, přičemž se masážní techniky používané v masážních křeslech stále více přibližovaly opravdovým pohybům při ruční masáži.
V současnosti výrobci masážních křesel dbají nejen na pohodlné sezení a design, ale zejména na dokonalou funkčnost masážního křesla jakožto osobního maséra, schopného plnit naše specifická přání a individuálně přizpůsobit masážní techniku konkrétnímu uživateli.
Dlouhodobě spolupracujeme s výrobci, kteří jsou technologicky, kvalitativně a vývojově na světové špičce. Proto vám na těchto stránkách nabízíme výhradně výrobky renomovaných výrobců masážních křesel jako je Inada, Healer, Sanyo, Panasonic a Interactive Health, které se kdykoliv a kdekoliv postarají o vaše pohodlí, uvolnění a dobrý pocit z kvalitní masáže. Záleží jen na vás, které masážní křeslo – vašeho neúnavného osobního maséra – si od nás vyberete.

Masážní křesla dobře poslouží jak v soukromí domácnosti či kanceláře, tak i ve veřejných prostorách hotelů, bank a obchodních či kulturních komplexů, stejně jako v lázních, masážních, rehabilitačních, kosmetických, fitness a wellness centrech, kde mohou být vybaveny též mincovníky na mince či žetony.
Pořízení masážního křesla do hotelu, salonu či studia se pak stává rychle návratnou investicí, kterou lze doplnit a rozšířit spektrum nabízených služeb a zatraktivnit tak svoji provozovnu pro nové i stávající zákazníky. S pomocí moderních forem financování, např. operativního leasingu, může být navíc tato investice naprosto minimální a výnosy z poskytovaných služeb pak bohatě pokryjí i náklady na dlouhodobý pronájem.

Nákupní koš
Přihlásit

E-mail:

Heslo:

Zaujaly Vás některé z našich produktů, ale nemáte momentálně potřebnou hotovost? Nevadí, u všech výrobků Vám zdarma vyřídíme spotřebitelský úvěr!
Více v kategorii SLUŽBY
Lesní golf