Showroom

Showroom


Pokud máte zájem o některý z našich modelů, neváhejte nás kontaktovat a přijďte si po domluvě vyzkoušet Vaše nové masážní křeslo!
Praha, Plzeň, Brno
Návštěva showroomu zdarma!
Otevřeno denně!

Pokud potřebujete pomoct a poradit při výběru křesla nebo máte nějaké otázky ohledně našich výrobků, neváhejte nás kontaktovat!
Poradenství zdarma!
kontakt: +420 603237868

info@masaznikresla.cz

Masáž - Shiatsu je více než jen masáž!

Celým naším tělem prochází energie. Nacházíme-li se v rovnováze těla, mysli i duše, energie námi protéká rovnoměrně. Je-li však někde zablokována, začínají zdravotní potíže. Masáž shiatsu dokáže tyto blokády znovu odstranit.

##2##

Shiatsu je léčebná metoda vycházející z tradičního učení starověké Číny. Léčba je založena na myšlence, že v těle cirkuluje energie, v drahách zvaných meridiány, které vedou celým tělem. Zdraví člověka je závislé na jednotě těla, mysli i duše – v tomto případě protéká energie těmito dráhami rovnoměrně. Pokud je však energie někde zablokovaná, tělo začne mít zdravotní potíže. Metoda shiatsu tyto blokády odstraňuje, přivádí tak znovu do oslabených míst energii a léčí je.

Slovo shiatsu znamená v překladu tlak prsty. Pomocí prstů dlaní, ale také kolen, loktů nebo chodidel je obnovována energetická rovnováha těla.

-bolesti zad nebo kloubů

-bolesti hlavy

-špatná funkce orgánů

-pohlavní potíže

-potíže krevního oběhu nebo srdeční potíže

-psychické potíže (deprese, úzkost, fobie, hysterie, poruchy řeči nebo paměti, poruchy příjmu potravy: anorexie a bulimie)

-nespavost, únava a mnoho dalších

Shiatsu kromě výše zmíněných léčebných účinků také posiluje osobnost, zvyšuje pocit sebejistoty a vyrovnanosti, posiluje slabou vůli schopnost mít se rád. Probouzí odvahu, vitalitu a zvyšuje odolnost vůči stresu.

Masáž shiatsu je vhodná především tam, kde jiné způsoby léčby nezabírají a kde se může jednat o psychosomatické onemocnění. Masáž může podstoupit člověk jakéhokoliv věku i těhotná žena.


Diskuze k: Masáž - Shiatsu je více než jen masáž!
Nový příspěvek

Nákupní koš
Přihlásit

E-mail:

Heslo:

Zaujaly Vás některé z našich produktů, ale nemáte momentálně potřebnou hotovost? Nevadí, u všech výrobků Vám zdarma vyřídíme spotřebitelský úvěr!
Více v kategorii SLUŽBY
Lesní golf