Showroom

Showroom


Pokud máte zájem o některý z našich modelů, neváhejte nás kontaktovat a přijďte si po domluvě vyzkoušet Vaše nové masážní křeslo!
Praha, Plzeň, Brno
Návštěva showroomu zdarma!
Otevřeno denně!

Pokud potřebujete pomoct a poradit při výběru křesla nebo máte nějaké otázky ohledně našich výrobků, neváhejte nás kontaktovat!
Poradenství zdarma!
kontakt: +420 603237868

info@masaznikresla.cz

Masáž - Máte rádi sladké? Je tu pro Vás čokoládová či medová masáž!

Med a čokoláda nemusí být pouze k jídlu! Vyzkoušejte opravdu luxusní medovou a nebo čokoládovou masáž. Oba dva typy masáží vás nejenom dokonale uvolní, ale také vám dopomohou ke kráse.

##3##

Při medové masáži ležíte na břiše, masér vám záda potře voňavým tekutým medem a poté ho speciální technikou vmasíruje do těla. Med vlivem napětí a podtlakem z těla vytahuje škodlivé látky, houstne a barví se. Po masáži zůstane na kůži pěna, kterou masér odstraní vlhkým ručníkem.

Medová masáž má dvojí účinek: odstraňuje toxiny v těle a aktivuje vnitřní orgány.
Další důležité informace – doba trvání je přibližně 20 minut. Cena medové masáže se pohybuje v závislosti na kvalitě salónu a regionu – cena se pohybuje v rozmezí od 200 do 600 Kč.

Jestliže trpíte alergií na med, máte citlivou pokožku nebo ranky a odřeniny na těle, medová masáž se nedoporučuje.


##2##

Masér/ka vám provede dokonalou uvolňující masáž každého svalu na těle od konečků prstů u nohou až po kořínky vlasů. Masáž s pomocí horké čokolády je většině luxusních relaxačních center perlou mezi zkrášlujícími procedurami.

Čokoládová masáž má příznivý vliv na činnost srdce a detoxikaci, odplavení nežádoucích a toxických látek, obnovuje, vyživuje a zvlhčuje pokožku, podporuje tvorbu hormonů radosti, zbavuje pleť vrásek a seschlé kůže. Čokoláda také vrátí pokožce pružnost a pomáhá redukovat strie.
Další důležité informace – čokoládová masáž většinou trvá déle než hodinu, obvykle okolo 90-ti minut. Cena čokoládové masáže se pohybuje v závislosti na kvalitě salónu a regionu – cena se pohybuje v rozmezí od 1200 do 2500 Kč.

Masáže jsou určeny pro ženy i muže od 15 let
. Masáž se nedoporučuje těhotným ženám.


Diskuze k: Masáž - Máte rádi sladké? Je tu pro Vás čokoládová či medová masáž!
Nový příspěvek

Nákupní koš
Přihlásit

E-mail:

Heslo:

Zaujaly Vás některé z našich produktů, ale nemáte momentálně potřebnou hotovost? Nevadí, u všech výrobků Vám zdarma vyřídíme spotřebitelský úvěr!
Více v kategorii SLUŽBY
Lesní golf