Showroom

Showroom


Pokud máte zájem o některý z našich modelů, neváhejte nás kontaktovat a přijďte si po domluvě vyzkoušet Vaše nové masážní křeslo!
Praha, Plzeň, Brno
Návštěva showroomu zdarma!
Otevřeno denně!

Pokud potřebujete pomoct a poradit při výběru křesla nebo máte nějaké otázky ohledně našich výrobků, neváhejte nás kontaktovat!
Poradenství zdarma!
kontakt: +420 603237868

info@masaznikresla.cz

Masáž - Masáž pro zdraví? Lymfatická masáž.

Masáž je starou léčebnou a preventivní metodou ochrany vlastního zdraví. Masáží se prokrví tkáně, dojde k odplavení škodlivin organismu, ale hlavně vás čeká relaxace a často úleva od bolesti.

##2##

Všeobecně je provedená masáž nejlepším způsobem relaxace. Odborník (v tomto masážní křeslo) přesně ví, jak masáž provést, jak působit na
receptory nervové tkáně a tím vyvolávat reakci svalů, pokožky, vazů a kloubů.
Reakcemi těla na masáž tak masážní křeslo dosáhne uvolnění vašeho těla a může vám napomoci i při léčení úrazových a poúrazových stavů, dokáže zmírnit migrenozní stavy a při pravidelné masáži problémy úplně eliminovat.

Současným životním stylem (sedavé zaměstnání, sezení u počítače, málo pohybu) trpí hlavně naše záda - masáže zad jsou nejčastějším přáním klientů. U žen se zvyšuje zájem o lymfatické masáže (totéž jako lymfodrenáže) různých částí těla.

Samotná lymfatická masáž je velmi prospěšná. Pokud trpíte zadržováním vody v těle, otékáním nohou, nečistou pokožkou či celulitou , může pro vás být právě lymfatická masáž přínosná.
Klient se po masáži cítí mírně unavený a může mít pocit těžkých nebo naopak lehkých nohou - je to individuální. Po proceduře je vhodné hodně pít, protože odvedené toxické látky jsou z těla odváděny močí.

Při lymfatické masáži nám masážní křeslo aktivuje náš lymfatický systém. Jde vlastně o detoxikaci organismu, očistu těla od toxických látek - tím docílíte zlepšení stavu pokožky, oddálíte stárnutí. Také se vám upraví žilní nedostatečnosti.
Lymfatická masáž vám pomůže při zavodňování organismu. Trpíte-li na zadržování vody v těle (odborně lymfedém, zavodnění - přímo souvisí s nedostatečnou funkcí lymfy) je lymfatická masáž pro vás tím pravým spolu s dodržováním pitného režimu.
Masážní křeslo vám lymfatickou masáží aktivuje lymfatické uzliny - úzce souvisí s krevním oběhem. Pokud trpíte celulitou nebo celulitidou ( celulitida je prvním stupněm tzv. pomerančové kůže, celulitidou rozumíme již extrémní zbytnělost tkání) je pro vás lymfatická masáž velmi vhodná.


Diskuze k: Masáž - Masáž pro zdraví? Lymfatická masáž.
Nový příspěvek

Souvisejici produkty:

Nákupní koš
Přihlásit

E-mail:

Heslo:

Zaujaly Vás některé z našich produktů, ale nemáte momentálně potřebnou hotovost? Nevadí, u všech výrobků Vám zdarma vyřídíme spotřebitelský úvěr!
Více v kategorii SLUŽBY
Lesní golf