Showroom

Showroom


Pokud máte zájem o některý z našich modelů, neváhejte nás kontaktovat a přijďte si po domluvě vyzkoušet Vaše nové masážní křeslo!
Praha, Plzeň, Brno
Návštěva showroomu zdarma!
Otevřeno denně!

Pokud potřebujete pomoct a poradit při výběru křesla nebo máte nějaké otázky ohledně našich výrobků, neváhejte nás kontaktovat!
Poradenství zdarma!
kontakt: +420 603237868

info@masaznikresla.cz

Kosmetika - Vrásky

Tok času nezastaví nikdo z nás. Vráskám můžeme ale předcházet nebo je zmírnit. Jak? Pomůže nám samozřejmě zdraví životní styl nebo také kosmetika.

##2##Příčin může být několik: mhouření očí v důsledku refrakčních vad (tj. nevyhýbat se nošení brýlí nebo kontaktních čoček, případně podstoupit refrakční operaci), různé zlozvyky (např. natahování kůže při podpírání čela apod), nežádoucí účinek dlouhodobého používání očních kapek, dále stárnutí a ochabování kůže v okolí očí, nemoci víček a kůže v jejich okolí nebo celkové choroby a úrazy.
Z očního hlediska dochází velmi často k tvorbě vrásek nejen při mhouření očí v důsledku refrakčních vad. Významnou roli sehrává i přehnaná mimika, natahování kůže kolem očí, kouření, alkohol a jiné drogy vedou ke ztenčení kůže, piercing může vytvořit fibrotickou jizvu, která je neřešitelná a také přehnané užívání nekvalitní dekorativní kosmetiky, navíc spojené s nedůsledným odličováním, se může na kůži kolem očí výrazně „podepsat“. Doporučován není také častý pobyt v soláriu, zvláště bez dokonalé ochrany očí.
Pozornosti také často uniká nežádoucí účinek dlouhodobého používání očních kapek a mastí, s nimiž by se mělo zacházet uvážlivě, po dobu nezbytně nutnou. Steroidy například ztenčují kůži (u očí dvojnásob) a měly by se proto aplikovat maximálně 2x týdně. Vazokonstrikční kapky, působící stahování cév, by měly být používány 1x denně nebo dle potřeby.
A pokud se týká „oční kosmetiky“, platí tu zásada: zohlednit roční období (denní péči nejlépe vždy s UV filtrem), používat krémy dle věku a kvality kůže a také střídat značku přípravku.


Diskuze k: Kosmetika - Vrásky
Nový příspěvek

Souvisejici produkty:

Nákupní koš
Přihlásit

E-mail:

Heslo:

Zaujaly Vás některé z našich produktů, ale nemáte momentálně potřebnou hotovost? Nevadí, u všech výrobků Vám zdarma vyřídíme spotřebitelský úvěr!
Více v kategorii SLUŽBY
Lesní golf