Showroom

Showroom


Pokud máte zájem o některý z našich modelů, neváhejte nás kontaktovat a přijďte si po domluvě vyzkoušet Vaše nové masážní křeslo!
Praha, Plzeň, Brno
Návštěva showroomu zdarma!
Otevřeno denně!

Pokud potřebujete pomoct a poradit při výběru křesla nebo máte nějaké otázky ohledně našich výrobků, neváhejte nás kontaktovat!
Poradenství zdarma!
kontakt: +420 603237868

info@masaznikresla.cz

Kosmetika - Zdraví - Masáže

Protože zdraví je opravdu dost horké téma, rozhodli jsem se pokusit se Vám poradit formou našich článků. Pokaždé se zaměříme na jeden tématický okruh týkající se zdraví a masáží. Tyto dvě věci chceme formou našeho webu a produktů propagovat co nejvíce. Doufáme, že Vám naše články budou nápomocny.

Kosmetika - Celulitida

Pojem celulitida zná v dnešní době většina žen. V běžné literatuře je tímto termínem označován typ určitého zvrásnění a dolíčkování kůže se vznikem neestetických hrbolkovitých útvarů lokalizovaných zejména na stehnech a bocích.

Kosmetika - Vrásky

Tok času nezastaví nikdo z nás. Vráskám můžeme ale předcházet nebo je zmírnit. Jak? Pomůže nám samozřejmě zdraví životní styl nebo také kosmetika.

Masáž - Léčebné masáže

Masáž přináší úlevu našim ztuhlým svalům a dokáže odstranit i některé zdravotní potíže. Výhodné je umět tzv. automasáž, díky které jsme masérem sami sobě. Poradíme vám, jak na to.

Masáž - Masáž pro zdraví? Lymfatická masáž.

Masáž je starou léčebnou a preventivní metodou ochrany vlastního zdraví. Masáží se prokrví tkáně, dojde k odplavení škodlivin organismu, ale hlavně vás čeká relaxace a často úleva od bolesti.

Masáž - Masáž v těhotenství

Pokud jste právě těhotná a přibrala jste pár kil, zatěžujete svá záda a nohy víc než dřív. Požádejte partnera o jemnou masáž, která uvolní bolestivá místa v oblasti beder a šíje. A třešničkou na dortu bude relaxační masáž hlavy.

Masáž - Máte rádi sladké? Je tu pro Vás čokoládová či medová masáž!

Med a čokoláda nemusí být pouze k jídlu! Vyzkoušejte opravdu luxusní medovou a nebo čokoládovou masáž. Oba dva typy masáží vás nejenom dokonale uvolní, ale také vám dopomohou ke kráse.

Masáž - Shiatsu je více než jen masáž!

Celým naším tělem prochází energie. Nacházíme-li se v rovnováze těla, mysli i duše, energie námi protéká rovnoměrně. Je-li však někde zablokována, začínají zdravotní potíže. Masáž shiatsu dokáže tyto blokády znovu odstranit.

Masáž - Tajemství masáže

Masáž je terapie, kterou se mohou aplikováním tlaku na svaly a tkáně léčit zranění, zmírňovat bolesti a stres, zlepšovat krevní oběh a uvolňovat napětí. Masáž je bezpochyby nejstarší formou terapie; je to něco, co zvířata i lidé dělají téměř instinktivně.

Masáž - Thajská masáž

Víte, jak si vybrat dobrou masérku a kvalitní masážní salon? V čem vám může pomoci thajská masáž a čeho se vyvarovat? O thajských masážích jsme se dočtete více v následujícím článku.

Masáž - Zdraví pomocník pro páteř, hubnutí a proti bolesti

Jak známo, k tomu, aby si člověk zachoval zdraví a pocit svěžesti je nutné, ba životně důležité, aby po každém vypětí následovala fáze uvolnění. Nejstarší léčebná metoda světa - již 3 000 let!

Zdraví - Akupresura

Chcete si účinně ulevit od bolestí a posílit své zdraví? Akupresura je vhodná nejen jako účinná pomoc v době, kdy se objeví bolest, ale dokáže také preventivně vyrovnávat vnitřní energii a posílit imunitní systém . Akupresuru můžete provádět i sami.

Zdraví - Aloe Vera královna léčivých rostlin

Léčivé účinky Aloe Vera jsou známy již po staletí. Tato pouštní rostlina se používá jako prevence různých onemocnění i jako doplňková léčba nemocí již vzniklých. Léčivý rozsah Aloe Vera je neuvěřitelný.

Zdraví - Aromaterapie

Ať už nesčetné léčivé účinky aplikování esenciálních olejů využijeme při masáži či jinak, samotné čichání olejů ovlivňuje náš psychický stav, má přímý vliv na náladu a pocity a vyvolává odezvu v našem centrálním nervovém systému.

Zdraví - Bolest zad

Bolesti zad vévodí žebříčkům neschopenek, a jsou dokonce častější potíží než bolest hlavy. Nejlepším lékem je pravidelné cvičení, protahování a masáže.

Zdraví - Chodidla

Bolest nohou, otoky nebo puchýře? Pokud se o chodidla dostatečně nestaráte, mohou Vám to vrátit i s úroky.

Zdraví - Relaxace

Dnešní doba je plná stresů. Vlivem zrychlujícího se životního tempa jsou na jednotlivce kladeny vyšší a vyšší nároky. Technický pokrok, různé telekomunikační a informační technologie nám sice do jisté míry ulehčují život, ale v jiném směru nám ho stěžují.

Nákupní koš
Přihlásit

E-mail:

Heslo:

Zaujaly Vás některé z našich produktů, ale nemáte momentálně potřebnou hotovost? Nevadí, u všech výrobků Vám zdarma vyřídíme spotřebitelský úvěr!
Více v kategorii SLUŽBY
Lesní golf